ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

«ЦІ дорослі - такі дивні люди» (за казкою «Маленький принц»)

Читаючи «Маленького принца», серце огортає сум. Ніхто й ніколи не зміг зрозуміти малюнки автора до казки. На них зображені не просто Маленький принц. Пілот, Лис, пустеля. Ці малюнки відтворюють настрій Сент-Екзюпері, його душу. Самотнім почуває себе у світі доросла, мужня людина, самотній і Маленький принц, який випадково залетів на чужу планету. Його домом був ас­тероїд В-612. Зранку Маленький принц чистив вулкани, доглядав за Трояндою. Але він покинув доглянутий дім, щоб у Всесвіті знайти відповідь на запитання: для чого людина живе на світі?

Маленький принц потрапив на Землю. Він висадився у пустелі і першою іс­тотою, яку зустрів, була Змія. Вона теж була самотньою, але не шукала сенсу життя. їй було добре у цій пустелі. Маленький принц покинув Змію і попряму­вав у гори. Він шукав друзів, а знайшов луну, яка повторювала його слова і не могла поговорити із самотнім мандрівником. Принц почував себе покинутим, нещасним у цій пустелі, аж раптом зустрів Лиса. Лис шукав гармонії в усьому. На ідеальній планеті мають бути кури і не повинно бути мисливців.

Лис попросив Маленького принца приручити його, щоб завжди знати, що поряд живе друг і радіти кожній зустрічі з ним. Маленький принц виконав про­хання Лиса, але, покидаючи друга, зробив йому боляче. Лис сказав Принцу сло­ва, які він запам’ятав на все життя: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

Маленький принц продовжив свою мандрівку. Він зустрів стрілочника, який не міг пояснити, чому люди переїздять поїздом з місця на місце, що шукають у житті. Торговець не зміг пояснити, у чому сенс економії часу, коли замість води люди вживають пігулки від спраги. Якщо хочеться пити і є вільний час, чи не простіше піти до джерела і напитися? Зустрівши Пілота, літак якого розбився в цій пустелі. Маленький принц розповів, що його найбільше тривожить, навчив дорослого сильного чоловіка ніколи не полишати боротьби за життя, навіть не маючи жодної надії, шукати воду в пустелі.

Дорослий світ загадковий. Люди часто забувають своє дитинство, коли вони відчували щастя від спілкування з природою, з тваринами. Казка Сент-Екзю­пері «Маленький принц» нагадує людям про їхні дитячі роки, вчить дивуватися простим речам.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 194 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz