ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Всесвітня популярність творів А. Конан Дойла про Шерлока Холмса

Твори про Шерлока Холмса й до сьогодні дуже популярні в багатьох країнах світу. А в ті часи, коли ще був живий Конан Дсгйл, Шерлок'Холмс та Ватсон ви­кликали справжній ажіотаж, читачі з нетерпінням чекали від письменника но­вих творів, а коли Дойл написав «Останню справу Холмса», у якій детектив заги­нув, сама королева Вікторія відмовлялася вірити у смерть славетного детектива, а читачі дружно вимагали наступних творів із його участю. Письменник «оживив» Холмса. Цей персонаж прославив на весь світ не тільки письменника, а й Брита­нію, зокрема Англію.

У Лондоні створено будинок-музей легендарного Шерлока Холмса. На вулиці Бейкер-стріт стоїть скульптура Шерлока Холмса. Англійці навіть нагородили цьо­го літературного героя медаллю за внесок у розвиток криміналістики.

Музей знаходиться неподалік від станції Лондонського метро. Розташований він у чотириповерховому будинку у вікторіанському стилі. Будинок побудовано 1815 року, а його інтер’єр відповідає описаному Конан Дойлем в його оповідан­нях про Шерлока Холмса. Крім того, у музеї є предмети, які, за оповіданнями Конан Дойла, використовував детектив. Це скрипка, армійський револьвер док­тора Ватсона тощо.

Пам’ятник Шерлоку Холмсу є і в Швейцарії — у Майрінгені. Це місце, де, за оповіданням «Остання справа Холмса», в сутичці з професором Моріарті «за­гинув» Шерлок Холмс. Біля водоспаду на оглядовому майданчику встановлено пам’ятну табличку на честь Шерлока Холмса.

В Україні на основі оповідань Конан Дойла про Шерлока Холмса створені по­пулярні комп’ютерні ігри.

У Росії знято багатосерійний художній фільм «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона» — радянський телесеріал, який транслювався по телебаченню з перервами впродовж 1979—1986 років. Василь ЛІванов найбільшу популярність здобув за створення екранного образу Шерлока Холмса за романами Артура Ко­нан Дойла.

Як бачимо, твори рро Шерлока Холмса набули шаленої популярності не тіль­ки в Британії, айв інших країнах світу. Цьому сприяли захопливі сюжети, бла­городні та неординарні характери героїв, цікавий спосіб розгадування таємниць та ідея гуманності й поваги до людини в усіх творах. Тому і досі має неабияку популярність музей Шерлока Холмса, багатьох цікавить його дедуктивний ме­тод, не старіє відомий російський фільм, а фрази «Елементарно, Ватсон» та «Ві­всянка, сер!» стали крилатими. Герої А. Конан Дойла справді варті наслідування, адже вони демонструють можливості людського розуму, вчать бути розсудливи­ми, уважними до людей.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 734 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz