ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Веселі старти (твір-розповідь у публіцистичному стилі)

Щоосені у нашій школі проводиться спортивне свято під назвою «Веселі стар­ти». Воно стало традицією, яку люблять і поважають от уже кілька поколінь.

Щороку у заході бере участь дедалі більше школярів. Починається свято ще зранку. Тоді проводяться жартівливі конкурси, які створюють настрій і особли­ву атмосферу, що тримається протягом усього дня. Кожен охочий може виміряти свій зріст і вагу — варто лише завітати в медпункт. Наприкінці свята оголошують­ся результати в номінаціях «найважчий школяр», «найлегший школяр», «найви­щий школяр» та «найнижчий школяр». Участь у конкурсах ваги та зросту, звісно, суто добровітьна, тому ще ніколи ніхто не ображався на результати — навпаки, всі радо показують дипломи переможців друзям та радіють разом.

Але спорт — це не тітьки веселі жарти, а й серйозність і зібраність. Тому вдень відкриваються справжні спортивні змагання. Якщо б хтось сторонній поспосте­рігав за тими пристрастями, що панують на спортмайданчику, одразу б зрозумів, що тут усе не менш серйозно за олімпійські ігри. Такі самі переживання, така сама жага перемоги і така сама взаємопідтримка, повага.

Змагання традиційно проводяться паралельно в спортивному залі та на вули­ці — надто багато учасників і глядачів, надто багато видів спорту. У залі стрибають у довжину з місця, дівчата виконують вправи на гнучкість, крутять хулахупи (хто довше?), виконують вправи зі спортивним реквізитом. Тим часом надворі виру­ють спортивні змагання масштабніші, тут зібралися глядачі, серед яких є і батьки, і вчителі, і, звісно, самі учні.

Марафон на три кілометри — мабуть, найскладніше змагання серед усіх. Не кожен учасник, як каже наш учитель фізкультури, здатен «долетіти до середини марафону». Цього року зовсім несподівано для всіх у марафоні виграла дівчинка, учениця десятого класу. Хоча зазвичай перемагають хлопці. Скільки було радощів на обличчі переможниці! Але не менше радості відчули і її однокласники — тепер грамота переможця марафону висітиме у їхньому класному куточку.

Стрибки в довжину, баскетбол, біг на короткі дистанції, різноманітні ігри з м’ячем — усе це можна спостерігати біля школи.

Прекрасною традицією «Веселих стартів» є відкриття шкільного чемпіонату з футболу. Саме тут грають свій товариський матч переможці минулого року. Се­ред глядачів фанатські пристрасті вирують не менше, ніж на справжніх футболь­них чемпіонатах, хіба що поводяться вони значно чемніше, ніж деякі футбольні фанати.

«Веселі старти» — справжня подія для школи. Потім ще не один день резуль­тати обговорюватимуться на перервах та після уроків. Прекрасно, що всі ми мо­жемо дістати задоволення від цих змагань. Тож привітаймо переможців і не за­буваймо, що спорт корисний не тільки раз на рік, і забувати про нього не треба!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 185 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz