ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 43
Гостей: 43
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

«Скаржитися на неприємності - це подвоювати зло, сміятися з неприємностей - знищити їх» (Конфуцій)

Напівпорожня чи напівповна склянка? Здається, це питання так само вічне, як бути чи не бути. Тобто протистояння оптимізму та песимізму було, є і ніко­ли не скінчиться. Що прикметно, протистояння це ведеться не тільки між людь­ми різних світоглядів, а також — і навіть найбільше — всередині кожної людини.

Як приємно скаржитися на своє життя, як приємно розповідати про невда­чі, як добре скинути з себе відповідальність і лаяти злу долю, як солодко нічого не робити і ніжитися у хвилях чужого співчуття. А відчути себе єдиним хазяїном власного життя? А відчути в собі силу і талант, впевненість у майбутньому, поста­вити мету і досягти її? Підтримати інших, бути успішною, здоровою, сонячною людиною? Погодьтеся, це ж у сотню разів краще!

«Скаржитися на неприємності — це подвоювати зло», — сказав Конфуцій. Він помилився. Поки ми скаржимось, тобто переповідаємо і наново переживаємо не­щастя, ми його подвоюємо, нам співчуває близька людина, відчуває те саме — не­щастя потроюється, можливо, ця людина матиме потребу якось себе розрадити і пожаліється комусь на власний настрій — чотири! Тобто все навіть набагато гірше.

Кажуть, сміх — найкращі ліки. Хочу додати, що ці ліки діють і щодо фізичного стану, і психічного. Це не має бути вимушений сміх, награний, аби тільки не пла­кати і не здаватися... Ні, рятує не награна радість посеред внутрішнього горя. Ря­тують оптимізм та віра в себе, сміх над помилкою, бо коли вона вже усвідомлена, вона вже не становить небезпеки, сміх заради майбутнього — от що!

Навіть посмішка в скрутну хвилину поліпшує настрій, а гарний настрій і внутріш­ня рівновага — запорука щасливого фіналу. Усе, що стається, — завжди на краще.

Відверто кажучи, я не завжди буваю оптимістично налаштований і часом про­сто опускаються руки, але це завжди минається. Щоразу, проживши неприємну ситуацію від початку до її щасливого завершення, я дедалі більше переконуюсь, що після чорної смуги завжди йде біла... Колись я навчуся бути впевненим і стану по-справжньому сильною людиною. Давайте посміхатися в обличчя труднощам — від світла наших посмішок зникає чорнота цих жахливих темних смуг!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 138 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz