ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

«Всюди правду знай єдину» (за героїчними творами)

I.      Чим нас приваблює героїчний епос? (Героїчний епос дає змогу перенестися у часі, він наближує нас до джерел героїчного минулого різних народів. Це минуле цікавить нас тому, що воно має багато спільного: боротьба народів за свою незалежність, вірність національним традиціям.)

II.     Щоб нащадки були щасливими.

1.     Коли мати переживає синів. (Матір Юговичів розлучила з чоловіком і си­нами війна. Дев’ятеро синів і чоловік героїчно загинули у битві між серба­ми і турецькими полчищами. Мати знає: її рідні поклали голови у правому бою, тому ані сльозинки не викотилося з її очей.)

2.     «З болю серце в ній розірвалось». (Мати стійко перенесла втрату чоловіка та синів. Але коли чорні круки — віщуни смерті — принесли юнацьку руку та кинули її нені, не витримало материнське серце.)

3.     Альманзор — герой чи боягуз? (Особливий трагізм подій в Альпухарі поси­лює те, що ми не знаємо, чи стали відомими обставини загибелі Альманзо- ра його родині. Чутки могли бути такими, що нібито Альманзор злякався, утік з поля бою, а з іншого боку, могли дізнатися, що це була не просто втеча, а початок виконання задуму щодо знищення ворога.)

III.     Правда перемагає у справедливій битві. (Героїчний епос виховує в нас повагу до наших дідів-прадідів, відомих і невідомих героїв різних воєн і битв. Епос показує, що справедливість перемагає, правда завжди на боці тих, хто ціною власного життя несе щастя у родини, своєму народу і батьківщині. Відсто­юючи свою рідну землю, герої гинуть, але їхні нащадки зберігають у серцях пам’ять про них.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 151 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz