ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 21
Гостей: 21
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

І сива давнина постає перед! мною (Історичне минуле у баладах)

Давнина у літературних пам’ятках. (Збереглися різні документи про історич­ні події, які відбувалися у глибокій давнині. Звернути на них увагу людей XXI століття допомагають балади і билини, створені безіменними авторами, і літературні пам’ятки, творцями яких є геніальні поети.)

Героїчні події сивої давнини. (Перші героїчні події на Київській Русі пов’язані з ім’ям Іллі Муромця. Постать цього богатиря зобразив на своєму полотні ху­дожник В. М. Васнєцов, інші художники. Народні творці розповіли про не­ймовірну силу Іллі Муромця у билині «Про Іллю Муромця та Соловія».)

Риси характеру билинного богатиря. (Показавши битву Іллі Муромця із Соловієм-розбійником, автор звертає нашу увагу і на інші риси характеру ге­роя: сміливість, цілеспрямованість, скромність, щирість, загострене почуття справедливості.)

Балада О. С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега». (Імена тих, хто зберіг для на­щадків подробиці життя Іллі Муромця, невідомі. А ось ім’я поета, що розпо­вів про київського князя Олега, відоме всім. Ми дізнаємося з діалога князя і волхва про те, що князь мав неабияку силу і хоробрість. Проте засмучує тра­гічне пророцтво волхва віщому Олегові. Він пророкує князю смерть від влас­ного коня.)

Любов народна до героїв. (І в баладі О. С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега», і в народній билині про Іллю Муромця відчувається притаманне нашому на­родові почуття подяїси своїм улюбленим героям. Ті події давнини викликають повагу до наших предків, ми розуміємо, як непросто було здобувати перемо­гу у боротьбі за незалежність, за те світле майбутнє, до якого прагнули люди з давніх-давен.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 175 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz