ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Про що я дізнався, мандруючи разом із Гуллівером

1.     Що взагалі мене цікавить у незнайомій країні. (Я люблю подорожувати. Якби в мене був чарівний літак, я полетів би у далекі країни, де ростуть баобаби, кокоси, де люди полюють на хижаків. У інших країнах мене цікавить побут, звичаї, одяг, а також як живуть діти мого віку.)

2.     Слідом за Гуллівером — у Ліліпутію. (Дивно, такі маленькі мешканці — п’ятнадцять сантиметрів заввишки, їхні оселі такі малі, що мені доводиться бути обережним. Мене попередили: візьмеш із собою бутерброди, бо зголод­нієш, а їсти там нема чого для такої людини.)

3.     Що мене здивувало? (Спосіб письма незвичайний; школи не всі однакові — є для багатих, заможних батьків, є для бідноти. Дивно: діти майже не спілкують­ся з дорослими. Якими ж будуть діти, що відірвані від батьківської опіки?)

4.     Ледве не став полоненим тремексенів. (Звідки ж я міг знати, що між двома партіями існують суперечки? У мене виявилися низькі підбори на черевиках. Знав би — пішов босоніж.)

5.     Спостерігав, як Гуллівер покине Ліліпутію. (Продовжую подумки йти за Гуллі- вером. Він, звичайно, припустився помилки, коли погодився привести флот у Блефуску. Гулліверу пощастило: він побачив човен, який, мабуть, одірвало бу­рею від якогось корабля. Звернувшись до імператора, щоб той відпустив його, Гуллівер одержав дозвіл виїхати.)

6.     Все скінчилося добре. (Перебуваючи у незнайомій країні, людина має до­тримуватися тих правил спілкування, які діють у країні. В жодному разі не втручатися у справи, які тебе не стосуються. Нам із Гуллівером пощастило благополучно покинути країну Ліліпутію завдяки розсудливості мого друга і прихильності до нього імператора.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 165 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz