ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Остання мить жипя розкриває душу людини (за творами 0. Генрі і Дж. Олдріджа)

I.      Коли пробуджуються духовні сили. (У житті кожної людини настає мить, коли вона збирає докупи всі сили, коли вирішується найголовніше питання в її долі — жити чи не жити, при цьому несподівано для самої людини пробуджу­ються духовні сили.)

II.     Вирішення головного питання у творах О. Генрі та Дж. Олдріджа.

0.     Які питання вирішує О. Генрі? (Помираюча Джонсі потребує підтримки. Хвороба знесилила її фізично, а лікар казав, що шанс на одужання є, але в ній має прокинутися жадоба до життя.)

1.     Джонсі повертає до життя Берман. (Художник Берман створює свій ше­девр не на полотні, а на цегляній стіні напроти вікна хворої Джонсі. Він намалював листок плюща, який і відродив у Джонсі бажання жити.)

2.     Одужання ціною в життя. (Джонсі одужала. Ця подія збіглася зі смертю старо­го художника Бермана. Створюючи останню у своєму житті роботу заради по­рятунку Джонсі, художник застудився, захворів на запалення легенів і помер.)

3.     Батько і син зламали стіну відчуження. (Хлопчик Деві рятує життя свого батька. Бен іншими очима бачить свою дитину і відчуває сильний кровний родинний зв’язок з десятирічним Деві.)

III.     «Останній листок» О. Генрі — «Останній дюйм» Дж. Олдріджа. (Слово «остан­ній» має символічне значення. Берман робить останній крок до створення свого шедевру, і ціна йому — життя; останній дюйм у подоланні перешкод у взаєминах між батьком і сином — цей дюйм вирішив життя Бена. Кажучи су­часною мовою, герої потрапляють в екстремальну ситуацію, у якій вирішуєть­ся питання про життя і смерть.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 198 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz