ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

МІЙ друг Віталій Черевичкін (опис зовнішності)

у нашому 7-Б є хлопчик з цікавим прізвищем — Черевичкін, а звуть — Ві­талій. Ми дружимо. Разом ходимо до школи, разом повертаємось, допомагаємо один одному з уроками, разом проводимо вихідні.

Віталій старший від мене на півроку. Він — серйозна людина. Допомагає бать­кові, який ремонтує взуття. Якось так вийшло, що його прізвище відповідає сі­мейному ремеслу. Як розповідав друг, взуття шили і його дід, і прадід, і прапра­дід, а ось тепер батько відкрив свою майстерню. Може, звідси його прізвище бере свою історію, у класі Віталія підколюють по-доброму, по-дружньому. Одна з дів­чаток запитала якось, чи не пошиє він їй диво-черевички, схожі на ті, що взяв у імператриці гоголівськнй Вакула для своєї Оксани. Віталій відповів, що в нього ще не вийде, але батько пошиє черевики значно кращі за ті.

Мені стало цікаво, як вони — син і батько Черевичкіни — працюють, і одного разу я зайшов до них у майстерню.

Раніше я ніколи не бачив друга таким зосередженим. Він був увесь у роботі. На його стрункій хлопчачій постаті добре сидів фартух. Віталій був у футболці і темно-синіх джинсах. На ногах — кросівки, у яких він ходив до школи. Світле во­лосся закривала спортивна кепка. Волосся у Віталія довге, і тому воно заважало йому в роботі, а така кепочка і практична, і надає вигляду ділової людини.

Побачивши мене, друг широко посміхнувся, і його зелені очі заіскрилися. Я вперше побачив, що мій друг має правильні риси обличчя. Невеликий ніс, ледь припухлі губи, на лівій щоці родимка. Його довгі пальці рухалися під час роботи спритно, як у музиканта. Видно було, що ця робота для нього звична і йому по­добається відчувати себе нарівні з батьком.

Я мимоволі милувався своїм другом.

—    Ну, а Даші Мельник ти, Віталію, пошиєш черевички?

—    Як закохаюсь, може, й пошию...Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 119 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz