ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Навіщо передплачувати газету? (Твір-роздум у публіцистичному стилі)

У нашому під’їзді дев’ятиповерхового будинку на першому поверсі цілих три ряди поштових скриньок — по скриньці на кожну квартиру. Я люблю дивитися, як поштар спритно розкладає по скриньках кореспонденції. Довго біля скринь не затримується. Лічені сім’ї передплачують газети, рідко хто одержує листи — деда­лі більше люди телефонують одне одному — отак і спілкуються. Земля оплутана телефонними дротами, а тут ще з’явився мобільний зв’язок — не до листів. А у газет суперник свій — радіо, телебачення, Інтернет.

А бувають дні, коли всі поштові скриньки заповнені — це рахунки за кому­нальні послуги.

Мої батьки розповідали, що був час, коли поштар надривався під вагою пош­тарської сумки, заповненої газетами та журналами. Поштар приносив газети вранці і ввечері, залежно від часу виходу видання. Чому ж люди так охолонули до газет? Невже не цікаво взяти в руки щойно надрукований примірник і знайти в газеті щось важливе для себе?

Мені здається, що газета має бути в кожній родині.

По-перше, коли тримаєш у руках газету, здається, що вона надрукована саме для тебе. Саме для тебе збирали новини журналісти, і поштар ніс газету у твій дім теж саме для тебе.

По-друге, газета надрукована на папері, і ти зможеш її зберігати у себе, як у бібліотеці, на відміну від новин, почутих по радіо.

По-третє, газета має особливу енергетику, тому що скільки людей тримали її, перш ніж вона потрапила до твоєї поштової скриньки. Але найголовніше: газету створено для читання. Сподіваюсь, не треба пояснювати, чому корисно й важли­во читати?

У нашій сім’ї зберігаються декілька газетних примірників ще минулого століт­тя. Це вже реліквія.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 163 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz