ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Моя подруга Пеппі Довга Панчоха (опис зовнішності героїні казки)

Що б ви подумали, якби раптом побачили на вулиці дівчину-підлітка, на но­гах якої були б панчохи різного кольору? Ви скажете: нічого дивного немає, якщо йдеться про героїню казки Ліндгрен, шведської письменниці. Одну ногу Пеп­пі прикрашала чорна панчоха, другу — коричнева. Дивна дівчина, чи не так? На мою думку, нічого дивного немає. Дівчина вирішила здивувати оточуючих її лю­дей, привернути до себе увагу. Уявіть собі: висока, струнка, у коротенькій сукні. Вона теж незвичайна. Тут є елемент вигадки. На синю сукню Пеппі нашила чер­воний клаптик. Бракувало тканини — чому б не нашити клаптик? Хто сказав, що Пеппі зіпсувала сукню? Навпаки, вийшло дуже модно, головне, Пеппі така сукня була до вподоби.

А які надзвичайні черевички на ногах у Пеппі! Чорного кольору, великі, куп­лені на виріст, вони надавали дівчинці схожість із клоуном. Звісно, можна згада­ти, що мати Пеппі померла, а батько зник. Відсутність уваги дорослих і позначи­лася на способі життя дівчини. Але ясно інше — Пеппі не хотілося б засмучувати своїх батьків. Вона вірила, що мати дивиться на неї з неба, а батько, може, й по­вернеться і йому, мабуть, не дуже приємно буде побачити доньку у такому дивно­му одязі. Так, Пеппі бажала виглядати по-своєму серед однолітків.

У дівчини були друзі: конячка, яку вона носила на руках і яка мешкала у неї на терасі, і мавпочка, кличка якої була несподіваною — пан Нільсон.

До школи Пеппі не ходила — вона вважала, що там нецікаво. А коли все ж вирішила побувати у школі, накоїла такого, що мало не було нікому: ні учням, ні вчительці.

Я подумала: а змогли би ми ось так, по-доброму, поставитися до Пеппі, як діти у школі, які бачили її витівки? Мабуть, так, бо Пеппі — дівчина непередбачена, дивна, не така, як інші. А з такими людьми завжди цікаво спілкуватися. А щодо ви­хованості — тут тільки терпіння допоможе, і Пеппі буде зразковою дівчиною.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 196 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz