ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Що означає: бути сучасним? (Допис у газету)

Якби хтось прихованою камерою засняв фільм про один день нашого класу, а потім цей фільм розмістив би в Інтернеті, цікаво, змогли б користувачі Інтернету визначити, чи сучасні наші дівчата та хлопці, чи вони з XX століття?

Ось я й подумав: що означає «бути сучасним»? За якими такими прикметами можна визначити, представниками якого часу є мої однокласники і я?

По-перше, почнемо із зовнішнього вигляду хлопців, у Руслана Бесєдіна, який сидить поряд зі мною за партою, довге волосся. Але такі зачіски мої однолітки носили й раніше, цим нікого не здивуєш. Що ж до одягу — нічого особливого не­має: джинси, светрик, кросівки.

По-Друге, звернемо увагу на деталі. Головне — майже у кожного — мобільний телефон. Кого зараз здивуєш позивними мобільного на уроці? Учителі, звісно, за­бороняють користуватися телефоном під час уроку, і учні відключають телефони, та все ж коли-не-коли хтось і порушить заборону.

По-третє, на перерві хтось слухає плейєр, хтось списує завдання на урок, який має бути — не встиг вдома або не зміг зробити; хтось іде до їдальні. Тут, мабуть, тільки плейєр є ознакою нашого часу. Я, звісно, міг би сказати ще про комп’ю­тер. Наша школа підключена до Інтернету і може пишатися двома комп’ютер­ними класами. Але я вважаю, що це тільки зовнішні деталі, які вказують на час знятих подій.

Що ж означає «бути сучасним»? Я вважаю, річ не в мобільному телефоні, і не в комп’ютері, а в тому, що, маючи все це, ми не втратили здатності співпережи­вати іншим людям, плакати над оповіданням І. С. Тургенєва «Муму», бути чесни­ми, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєю невпинною працею.

Такі якості були притаманні людям, які жили і в XX, і в XIX столітті. А хіба створені старшим поколінням шедеври архітектури, музики, живопису, літерату­ри не сучасні? Сучасний талант. І завжди будуть сучасними доброта і порядність.

Отже, дивлячись на екран комп’ютера, треба доходити висновків про героїв сюжету не за зовнішніми ознаками і навіть словами, а за їхніми вчинками.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz