ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 38
Гостей: 38
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Ранкова пробіжка (твір-роздум)

Люди, що бігають щоранку заради здоров’я, у нас поки що навдивовижу. Мої батьки зранку виходять на пробіжку і мене запрошують із собою. Але як важко по­кинути тепле ліжко та ще й відразу включитися у біг. Щоразу я даю собі слово, що з понедітка почну нове життя: встану разом з батьками, одягну спортивний костюм, кросівки і вийду на бігову доріжку. Бііія нашого будинку спеціальної доріжки для бігу немає. Тому батьки, коли виходять з дому, спочатку біжать по тротуару, а по­деколи і узбіччям дороги до близького парку. А там вже затишними алейками «на­мотують» кола. Коротше кажучи, бігають по п’ять-шість кілометрів.

Одного разу разом з батьками вийшов і я. Звісно, пробігти ту відстань, яку до­лають вони, я не зміг — тут потрібна підготовка. Десь йшов, десь біг або просто чекав на батьків у затишному куточку алеї. Головне — я зрозумів, що річ не тіть- ки в тому, щоб бігати.

По-перше, це чудова можливість побачити зранку рідні місця, звичні з дитин­ства. Влітку повітря ще дихає нічною прохолодою, безугавно цвірінькають птахи, пахне рослинами. Мені особливо подобається час, коли повітря напоєне арома­том квітучих лип, а вранці він особливо виразний. Липовий аромат змішується з запахом жасмину, петуній — просто благодать.

По-друге, ранкова пробіжка дисциплінує. Якщо я можу прокинутися рано і вийду на бігову трасу, я також зможу подолати будь-які труднощі в кожному ін­шому занятті.

І по-третє, біг — це здоров’я. Після пробіжки обов’язкове розминання. Повер­нувшись додому, ми приймаємо душ. Настрій бадьорий!

Поступово я втягнувся у біг. Мені подобається, що поодинокі перехожі, поба­чивши бігунів, озираються, може, й заздрять. Авжеж, мабуть, правда, що людина, яка біжить, дивує городян, які вважають біг примхою.

Ось уже рік, як я виходжу на ранкову пробіжку. І байдуже, літо це чи зима. Іноді батьки хочуть зробити собі перерву, але, побачивши, що я прокинувся і зби­раюся на зарядку, не дозволяють і собі розслабитися.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 130 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz