ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 30
Гостей: 30
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Автотраса змінює вбрання (опис процесу праці)

Наш будинок стоїть на проспекті. Повз нього вдень і вночі снують автомобілі. Навіть тротуари нерідко слугують для них стоянками. Саме шосе в багатьох міс­цях пошкоджено автомобілями. Свою справу роблять сніг і дощ, спека й морози. Щоправда, трасу час від часу ремонтують, але цей так званий клаптевий ремонт довго не витримує навантажень. За лічені місяці асфальтні клаптики, накладені на вибоїни, стають непридатними, і авто і тролейбуси знову підстрибують на ямах, різко вищать гальма, і на шосе боляче дивитися.

Цим літом, схоже, справа з дорогами почала змінюватися на краще. Прийшла бригада робочих в уніформах жовтогарячого кольору, підійшла колона дорожньої техніки — і робота закипіла. Щоправда, не по суцільній трасі, адже машини ма­ють якось їхати.

Робітники за допомогою вібраційних відбійних інструментів знімали асфальт шар за шаром. А ще його знімали за допомогою дорожньо-будівельних машин, оснащених спеціальними фрезами. Зняті шматки полотна за допомогою екска­ватора завантажували у самоскид і вивозили. Потім підключався до роботи грей­дер — машина для профілювання доріг, а згодом почали прибувати самоскиди з гарячим асфальтом. Цю чорну гарячу масу, що так гостро пахла смолою, висипа­ли на підготовлені ділянки дороги, а робітники за допомогою спеціальних інстру­ментів, схожих на великі швабри, рівномірно розподіляли асфальт по поверхні до­роги. Потім до роботи підключалися величезні важкі котки, які їздили туди-сюди і розгладжували полотно, утрамбовуючи асфальт. Від нього йшла пара, він був гладеньким, красивим, тьмяно виблискував на сонці. Через деякий час трасу біля нашого семиповерхового будинку важко було впізнати. Дорожнє вбрання було на диво рівним і гарним. Воно гармонійно поєднувалося з високими старими топо­лями, що росли на узбіччі траси. Здавалося, що наш будинок поруч з оновленою трасою виглядає ще величніше.

Дорожники перейшли далі, на нові ділянки. Тепер біля нашого і сусіднього будинків автомобілі й тролейбуси безперешкодно рухаються в своєму напрямку.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 95 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz