ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Лікар для чотириногого друга (оповідання з власного досвіду з описом тварин)

Собака Джек — повноправний член нашої сім’ї. Це рудий пес з довгими об­вислими вухами. У нього великий вологий ніс з чорним «ґудзиком». Кінчик хвос­та і задні лапи знизу білі. Морда симпатична, добра, здається, що Джек весь час

 

посміхається. У Джека свій шампунь, щітка для купання, гребінець, свій рушник і, звісно, собачий набір посуду. У Джека є своє ліжко у відведеному місці. У со­баки суворий режим, за розюіадом він їсть, гуляє, спить — одне слово, з нашою допомогою веде здоровий спосіб життя. І, звісно, є у Джека свій власний лікар. Фахівець, який лікує тварин, називається ветеринар. До нього водили Джека й ми. Цей лікар лікує не тільки у лікарні — його у разі потреби можна викликати й додому.

Якось ми прийшли до ветеринара з позаплановим візитом — нещодавно ми були у собачій лікарні, коли робили щеплення Джекові. Бідолаха пес зранку ски­глив, відмовлявся від їжі і все лизав лапу. Треба йти до ветеринара лікувати по­ранену лапу.

Зовні ветлікар нічим не відрізнявся від звичайного, який лікує людей. Той самий білий халат, той самий стетоскоп. У просторому кабінеті стояли шафи зі скляними дверима. На полицях різні склянки, коробочки, колбочки. Правда, на стінах висіли портрети кішок, собак, хом’яків. Лікар спочатку познайомився з Джеком. Той люб’язно дав йому лапу.

—  Ну, як тебе спіткала лиха година поранити лапу? — запитав лікар, розгля­дуючи хвору лапу Джека. Той, як людина, зітхнув, видав жалібний звук і схилив голову набік. Про пригоди Джека я розповів ветеринару.

—    Погнався за кішкою у дворі й поранив лапу на битому склі.

—  Це добре, що ви звернулися до мене — самостійно лікувати таку рану не ре­комендую. Могли бути ускладнення.

—    А як ви будете лікувати?

—    Це вже мої професійні секрети. Усе побачиш сам.

Після процедур лікар перев’язав Джекові передню праву лапу. Йти, звісно, він сам не міг, і я на руках ніс нашого улюбленця. Джек притих, схилив голову на моє плече, заплющив очі. Мама приготувала Джекові його улюблену страву — овочеве рагу зі шматочками курячого м’яса.

Я ще забув сказати, що в нашому місті є спеціальний університет, який го­тує ветеринарів. Про це розповіла мені мама. Ці фахівці лікують не тільки хат­ніх, свійських, сільськогосподарських тварин, а також і диких, і вихованців зо­опарків.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 127 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz