ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Розкрипя у творі І. франка «Захар Беркут» одвічних проблем честі та зради

Іван Франко був визнаним істориком, написав багато художніх творів і науко­вих праць. Як відомо, зрада не раз завдавала горя і страждання нашим пращурам. Іван Франко все життя боровся проти зрадників українського народу. Створення образу зрадника в повісті «Захар Беркут» і зображення розправи народу над ним робило твір більш наближеним до сучасності, будило думку про визволення від іноземного поневолення, у відтворенні історичного минулого письменникові до­помогли художня вигадка та народна творчість, зокрема широко відома в Галичи­ні і в Закарпатті легенда про затоплення монголів тухольською громадою. Також письменник гостро відтворив конфлікти між Тугаром Вовком і тухольською гро­мадою, показав могутність народу в боротьбі зі своїми гнобителями.

у дні найт5іжчих випробувань для народу Карпатської Русі Тугар Вовк стає зрадником. Разом із монгольськими ватажками складає він плани наступу, видає шляхи і місця оборони.

На противагу зрадливому боярину І. Франко подає образ молодого Максима Берісута. Він виявив себе безстрашним лицарем і вольовим начальником. Вели­кий гнів і ненависть виявив до зрадника Максим під час збройного зіткнення ту- хольців із монголами. Героїчно бився юнак, однак його захоплюють у полон, а неволя — гірше від смерті. Краще вмерти, ніж рятувати життя зрадою. Для нього рідний край, народ дорожчі за власне життя.

Із серцем, сповненим патріотизмом, постає перед читачем Мирослава. Вона тікає з ворожого табору, переходить на бік тухольців, повідомляє про напад воро­гів, навчає їх, як зробити катапульту. Дівчина також зуміла постояти за себе, за­хистити своє щастя, свою любов до Максима. З великою любов’ю і щирістю пе­редав письменник почуття молодих патріотів своєї батьківщини.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 118 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz