ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 26
Гостей: 26
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Вітчизна і мати - синоніми ніжності й синівської любові Василя Симоненка

Скільки років наш народ не знав своєї історії, багатьох талановитих письмен­ників, які пожертвували собою з любові до рідного народу. До таких поетів нале­жить і Василь Симоненко. Неповних двадцять дев’ять років прожив поет, але за­лишив у спадок стільки, що вистачить на життя багатьох поколінь.

Безумовно, творчість В. Симоненка виділяється яскравим променем на тлі по­езій 60-х років. Любов до України у нього — це любов сина-патріота, який з по­вагою дивиться на світ. Її образ в поезіях В. Симоненка асоціюється з образом матері, яка дала йому крила до зльоту, снагу, художні барви.

Мене глибоко вразила поезія «Лебеді материнства», яка художня доверше­ність! Поет стверджує, що не може бути життя без вірності матері, мові, рідній землі, бо людина починається з колиски і материнської пісні. Читаючи поезію, бачиш відгомін народних традицій, українського колориту:

Заглядає в шибку казка сивими очима.

Материнська добра ласка в неї за плечима.

Так, мати — одна у світі, як і Батьківщина, якої теж не можна вибирати. Запала в душу також поезія «Ти знаєш, що ти — людина?» У ній поет занепо­коєний долею людини, він прагне до того, щоб кожен відчув свою гідність, власну значущість. В. Симоненко закликає читача замислитися над своїм місцем у житті, над своїм правом на щастя:

Більше тебе не буде.

Завтра на цій землі Інші ходитимуть люди...

Добрі, ласкаві й злі.

На жаль, немає можливості пізнати всю поезію обдарованої людини. Але не померкла з роками поетична зоря В. Симоненка. І сьогодні вона горить ясним світлом. Його творчість живе, відкритий шлях до наших сердець, до народу, до України, яка навіки увінчала поета своєю любов’ю.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 151 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz