ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 31
Гостей: 31
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

А. Малишко: поетичне слово і мелодія

Андрій Самійлович Малишко — один із тих українських письменників, чиє поетичне слово чарує душу, звеличує помисли, дає насолоду. Так, саме любов, щира, ніжна, надає сили поетові для творення.

Уміючи добре співати, маючи чудовий голос, здібності музиканта й навіть композитора, Андрій Малишко відкрив свою душу для народної пісні. Поет пи­сав, що його напували з дитинства піснями, він прагнув запам’ятати їх зміст, щоб згодом використати той ліричний нектар у віршах. Митець вийшов з тієї пісні, яку співала Україна, якої вчила його рідна мати Базилиха. Малишкові поезії були несподівані, талановиті, вражаючі.

Такою ж неперевершеною вершиною поетичного слова стала поезія А. Ма­лишка «Чому сказати й сам не знаю...». Вона живе в народі як пісня під назвою «Стежина». Це — перлина української літератури, шедевр поета-патріота.

Догорало чисте багаття його життя. Фізичні сили покидали Андрія Самійлови- ча, а розум, поетична пристрасть палахкотіли вогнем слова. «Стежина» — остан­ній твір поета, його лебедина пісня.

Стежина життя... Це по ній кожен має пройти гідно. Якою вона буде, де про­йде? Єдина... Найдорожча... Поет не закликає бездумно кидатися в далекі мандри у погоні за примарним щастям. Щоб потім не шкодувати за батьківським порогом і стежиною, «дощами митою, перемитою».

А. Малишко стверджує, що людське життя, як і ота стежина, безперервне. І в кожного вона своя — «ота стежина в нашім краї. Одним одна біля воріт».

Кожному з нас теж буде потрібно вибрати свою єдину стежину. То ж як її не шанувати, не благоговіти перед нею?!

Отже, поезії А. Малишка не можна осягнути самим тільки розумом, їх треба відчути душею, зріднитися з ними.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 125 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz