ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Гуманістичний пафос, патріотичне звучання поезій Леоніда Кисельова

Який цікавий, дивовижний, казковий і фантастичний світ! Саме це дозволяє нам сприймати його з захопленням. Саме такий світ постає в поезіях Л. Кисе­льова.

Він — поет, прозаїк, який писав вірші російською мовою і тільки в останній рік життя почав писати й українською. На жаль, ця обдарована людина мала не­виліковну хворобу крові, що передчасно обірвала його життя.

Творча зірка Леоніда Кисельова зійшла на небосхил української поезії за зір­кою Василя Симоненка, щоб з такою ж силою понести людям живе слово поета. Це слово вражає проникливим ліризмом і палким патріотизмом, поетичною фі­лософією нескореного серця.

Читаючи поезію «Додому», відчуваєш тугу ліричного героя за столицею Укра­їни, бо вдома дозволялося значно більше творити митцю. Він мріє скоріше по­трапити

...До міста всіх кохань.

Де тополеві вранішні тумани...

На золотому тлі софійських бань.

Яка глибинна думка криється у цих рядках. Безперечно, Л. Кисельов справж­ній патріот, який йшов творчим шляхом, осяяним сонцем Т. Шевченка. Вважа­ючи Кобзаря серцем і мудрістю нації, він увібрав від нього всю силу поетичного слова. Кожен вірш Л. Кисельова — зразок цілісної й світлої поезії. Він пише про найголовніше, про найсуттєвіше, бажаючи дати кожному те, що він хоче. Кожній дівчині — «лицаря на коні», щоб та зазнала подружнього щастя. Старим людям — песика, «щоб не жив на самоті». А тим, хто «не має віри вже ні в коханні, ні в сло­ва», поет дасть можливість заспівати журну пісню, щоб нею зігріти душу.

Громадянська лірика Л. Кисельова дуже сильна. І в цьому її пафос, бо вона вимагає найвищої сплати — власного життя. На жаль, мало прожив київський поет-лицар, але пісню своєї душі він присвятив Україні й доспівав її гідно.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 117 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz