ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 17
Гостей: 17
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

ІЛЛЯ Муромець - патріот своєї землі

1.     Захисники землі Руської. (Скільки чужоземців намагалося підкорити руський народ, користуватися багатством його земель, та не скорився народ. Зламати злу, ворожу силу, звільнити свій народ виходили богатирі. Серед них — на­родний улюбленець Ілля Муромець, «добрий молодець». Ось він на полотні видатного російського художника В. М. Васнєцова, а поруч з ним — його то­вариші, сильні, молоді, готові до бою з ненависним ворогом.)

2.     Визволення Чернігова від погані ворожої. (Одержуючи благословіння від бать­ків, виїздить «добрий молодець» Ілля Муромець з отчого дому, бо неспокійно у містах та селах: багато ворогів, що топчуть руську землю, вогнем та мечем намагаються підкорити народ. Під Черніговом долає ворога Ілля Муромець.)

3.     Безкорисливість і скромність героя. (Справжній патріот землі Руської має такі риси характеру, як сміливість, безкомпромісність, скромність, сила духу. Ілля Муромець, звільнивши Чернігів від «поганих мурзів — татарів», не пішов во­єводою, як його кликали, бо своє призначення бачив у іншому: вірою і прав­дою служити народові, захищати його, доки жодного ворога не залишиться в рідному краї.)

4.     «Оборонять Русь святую, віру християнську православную». (У цих словах Іллі Муромця, які промовив він, відповідаючи князю Володимиру стольнокиїв- ському, міститься сенс життя богатиря, треба сказати, що його силу, муж­ність, справедливість і незвичайні душевні якості відзначає й ворог — Соло­вей Розбійник. Так, Ілля Муромець — надзвичайна людина. Таким має бути справжній патріот своєї землі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 166 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz