ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Я повертаюсь у сиву давнину... (За баладою 0. С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега»)

1.     Про що розповідає О. С. Пушкін у баладі. (Так, я повертаюсь у далеке-далеке минуле, і мене супроводжує туди О. С. Пушкін. Далеке десяте століття. Що цікавило там поета? Чому постать першого київського князя приваблює його? Пушкін намагається зрозуміти, чим жив князь, яким він був, як вдавалося йому мати мир зі всіма країнами. Про це ми дізнаємося від волхва.)

2.     Які риси звичайної людини притаманні князеві? (Незважаючи на свою могут­ність, князь Олег мусить знати, що чекає на нього. І раніше, і тепер людям хоті­лося зазирнути хоча б краєчком ока у своє майбутнє. Не був винятком і Олег.)

3.     Пророцтво волхва. Ставлення до нього князя. (Бажаючи почути від старця про подальшу свою долю, князь Олег почув страшну звістку: його улюблений кінь стане причиною смерті князя. Чи варто було прощатися з конем? Чому князь Олег так однобоко сприйняв слова віщуна? Адже сам князь Олег названий ві­щим, тобто мудрим.)

4.     Подальше життя князя. (Чи згадував вірного друга князь Олег? Але чому жод­ного разу він не прийшов, не подивився, як слуги виконують наказ: «І луг од­ведіть, де трава запашна... водою з джерел напувайте...» Що сталося, коли, на­решті, князь вирішив-таки побачити останки коня?)

5.     Про що я замислююсь, перегорнувши останню сторінку балади? (Чи мож­на уникнути долі? Чи завжди корисно прислухатися до пророцтв? А може, не варто заглядати у своє майбутнє?)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 126 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz