ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Як змінюється психологія людини, що потрапляє у Ліліпутію

1.     Незвичайне пробудження Гуллівера після корабельної аварії. (Корабель, на яко­му плив Гуллівер, узяв курс на Ост-Індію, але раптовий ураган відніс судно на північний захід, а потім судно розбилося об скелю. Гуллівер, опинившись у воді, поплив світ за очі. За кілька годин від побачив берег. Була восьма година вечора. Гуллівер пішов уперед, сподіваючись когось зустріти. Сподівання були марні. Він ліг на траву і заснув. Коли прокинувся, одразу не зрозумів, де він і що з ним.)

2.     Бажання змиритися з обставинами, що примусили Гуллівера жити у чужій країні. (Гуллівер поводився покірливо, поважав закони Ліліпутії та її мешкан­ців. Незабаром він досить непогано розумів їхню мову і навіть розмовляв з ними. Гуллівер прийняв присягу цієї країни.)

3.     Спроба розібратися у конфліктах усередині країни і міждержавному конфлік­ті. (Головний секретар Редресель розповів Гулліверові про два найжахливіших нещастя: ворожнеча між Тремексенами і Слемексенами, а ще негаразди між двома імперіями: Блефуску і Ліліпутією. Хоча Гуллівер — іноземець і не може втручатися у конфлікти між імперіями, він усвідомлює, що має допомогти ім­ператорові захистити його державу від нападу ворога, бо зобов’язаний імпера­торові своєю свободою.)

4.     Гуллівер бере участь у культурному житті країни. (Гулліверові пощастило при­думати для імператора незвичайну розвагу. Кавалеристи продемонстрували кращі військові уміння. А ще Людина-Гора розважав імператорський двір різ­ними витівками. Гуллівер розважав усіх незалежно від того, що деякі розваги вважав сміховинними.)

5.     Спосіб життя у чужій країні, поведінка Гуллівера. (Прибулий з іншої країни, на думку Гуллівера, поважає їхні звички, закони, поводиться миролюбно щодо кожної особи. Гуллівер дозволив себе обшукати, не чинив опору, щоб госпо­дарі країни впевнилися, що він не заподіє їм лиха.)

6.     Як я розцінюю вчинки Гуллівера. (Психологія людини, що потрапила у над­звичайне становище, звісно, змінюється. Коли людина з готовністю приймає будь-які обставини, тверезо оцінює те, що з нею сталося, робить все з позицій здорового глузду, вона вийде переможницею з найскладніших умов, які при­готувало їй життя.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 150 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz