ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 44
Гостей: 44
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Коли батько і син порозумілися... (за оповіданням Дж. Олдріджа «Останній дюйм»)

1.     Проблема «батьків і дітей» — вічна проблема. (Щоразу, коли я замислююся над тим, чому батьки іноді не розуміють своїх дітей, я думаю: так було завжди чи сталося так у нашому складному XXI столітті? А втім, мабуть, наприкін­ці XX. Так, проблема «батьків і дітей» існувала завжди і буде існувати.)

2.     Яким був Бен до трагедії в Акулій бухті? («Налітав за двадцять років не одну тисячу миль...» Він добре знав свій літак, майже зрісся з ним; свого сина бать­ко не знав; іноді той дратував його; збираючись у політ, Бен не подумав про сина — він навіть не взяв води про запас...)

3.     Що ви пригадаєте про поведінку Деві до трагедії? («Самотній, неприкаяний» хлопчик, який у десять років відчував, що «батько — стороння людина, яка не знає, про що з ним говорити, різка й небагатослівна в ті лічені хвилини, коли вони бували разом...»)

4.     Що відчув Деві, коли побачив батька, пораненого акулою? Як поводився?

5.     Про що думав поранений Бен, коли дивився на Деві і давав йому розпоря­дження щодо себе.

6.     Невже, щоб порозумітися батькові із сином, мало статися лихо?

7.     Як ви розумієте назву твору? (Хлопчик після поранення батька акулою ряту­вав його. Деві треба було не тільки дотягти Бена до літака, що було неймовірно важко. Треба було затягти батька у кабіну, а потім виконати найвідповідальні­шу частину завдання — вести літак. Коли Деві тягнув батька до літака, рахунок йшов буквально на дюйми, тому що кожен дюйм давався йому ціною неймовір­них зусиль. І кожен дюйм міг стати останнім для пораненого пілота, якби його десятирічний син виявив легкодухість і опустив руки. Назва «Останній дюйм» символізує силу духа хлопчика. І якщо раніше між батьком і сином стояла стіна непорозуміння, то цей «останній дюйм» назавжди зріднив їхні душі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 318 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz