ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Будується новий дім (твір-опис зовнішності людини, робітника на будівництві)

Вікна нашої квартири виходять на пустир. Це місце не завжди було пусти­рем. Колись там стояв чотириповерховий цегляний будинок. Потім його стан визнали аварійним, мешканцям дали нові квартири, а старий будинок знесли. Спливав час, а нове будівництво не починалося. Місце, де стояв старий дім, за­росло бур’янами.

Одного разу на пустир прийшли люди. Вони щось замірювали, робили роз­рахунки за допомогою геодезичних інструментів. Ми вирішили, що незабаром тут нарешті розпочнеться будівництво.

Місце майбутнього будівництва оточили парканом, за яким загули земле­рийки, почали закладати фундамент, а потім повільно став рости поверх за по­верхом. Невдовзі цегляне мурування нового будинку досягло рівня нашого бал­кона. З нього я чудово міг спостерігати за тим, що відбувається на об’єкті.

Мені подобається дивитися, як працює підйомний кран. Він доставляє на верхні поверхи цеглу, розчин, всілякі металеві конструкції. Кранівника роздиви­тися мені важко, але я розумію, що це робітник високої кваліфікації. Він упев­нено керує величезною машиною, і від його майстерності залежить успіх роботи усього будівництва.

А ось зварювальників я бачу добре. На них однаковий спецодяг: куртка і брюки з цупкої тканини. Такий одяг добре захищає від іскор, що утворюються при зварюванні. Я бачу велику кишеню на куртці зварювальника, який працює стоячи. Ця кишеня, очевидно, призначена для інструментів. На зварювальни- ках — широкі пояси, на яких можна укріплювати інструменти. Якщо зварюваль- ники працюють на висоті, то пояси слугують також для страхування. Спеціальні черевики, захисні каски з масками доповнюють костюм зварювальників. Один робітник зняв маску, витер спітніле чоло. Ця людина зосереджена. Відчувається, що вона намагається зробити все бездоганно. Працюють зварювальники упевне­но, злагоджено, відчувається, що це професіонали у своїй справі.

Нова будівля буде багатоповерховою. Мине певний час, і майданчик, де пра­цюють зварювальники, краще бачитимуть мешканці інших квартир, тих, що над нами. Отже, не тільки я, а й всі хлопці нашого будинку, не виходячи зі своїх квартир, зможуть ознайомитися з різними робітничими професіями.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 88 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz