ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 46
Гостей: 46
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Про щось таке розповісти? (Твір-опис за картиною В. Г. Перова «Мисливці на привалі»)

Осіння галявина. Післяполуденна година. Стебла скошених трав стирчать навсібіч, наче неголена величезна борода.

На цій галявині сіли відпочити три мисливці. Видно, що полювання про­йшло на славу. Рушниці, мисливський ріжок, патронташ розкидано в безладді, бо мисливці втомилися і хочуть відпочити перед поверненням додому. Вони не звертають уваги на собаку, який щось винюхує у кущах.

На привалі саме час згадати вдалі, яскраві моменти полювання, неймовірні пригоди, правдиві або вигадані. Найпевніше зараз один із мисливців розповідає чергову небувальщину. Жестами він хоче посилити враження від своєї розпо­віді. А розповідає він з азартом, із щирим запалом. Мімікою також намагається підкреслити правдивість своєї історії. Молодий мисливець, заслухавшись, забув піднести вогонь, щоб запалити собі цигарку. Слухаючи небилиці, він подався уперед, вражений почутим настільки, що не помічає, який ефект справила роз­повідь на товариша, що сидить поруч. Він у центрі картини. Тим часом мисли­вець, що чухає вухо, регоче про себе і ніби всім своїм виглядом проказує: «Що це він вигадує!» Його зім’ятий і драний картуз зсунувся набік.

А насправді, що міг вигадати обманник-мисливець? Мимоволі пригадують­ся «Мисливські усмішки» видатного українського письменника Остапа Вишні. В усмішках письменник барвисто описує різні мисливські пригоди. Але в ці іс­торії, як пише Остап Вишня, мало хто вірить. Може, і мисливець, змальований Перовим, на привалі розповів одну з таких пригод.

Хоч би там що, але нам теж стає цікаво в компанії цієї трійці. Адже Перов так талановито написав картину, що глядачу здається, нібито він сам сидить по­руч із мисливцями, переймається загальним настроєм. Запал оповідача не може остудити навіть прохолодна погода, хоч далеко не нові кожушки напевно не дуже гріють. У небі летять качки, стрімко насуваються сутінки. Мабуть, в цьо­му місці мисливці і заночують, адже з усього видно, що вони нікуди не поспі­шають. Попереду ніч — найблагодатніший час для мисливських розповідей біля багаття, що жевріє.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 86 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz