ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Я йду в бібліотеку (твір-роздум з елементами опису зовнішності й предметів)

Одного разу після школи я подався до бібліотеки. Я вирішив записатися туди, щоб самостійно брати книжки. Досі мати або моя старша сестра-десяти­класниця брали для мене книжки. їхати було недалеко, усього дві зупинки тро­лейбусом, можна було б і пішки пройти, але мені здалося, що буде солідніше під’їхати. Свою зупинку я, замріявшись, звичайно, пропустив. Отже, довелося повертатися. І ось я перед будинком, де розташована бібліотека.

Це будівля ще тридцятих років минулого століття. Двоповерхова споруда з цегли, з колонами біля входу. Височезні вікна зсередини щільно закриті білими шторами. Високі важкі дубові двері вкриті світлим лаком, масивні ручки на две­рях відполіровані безліччю долоней відвідувачів. Знизу вхідні двері оббиті мідя­ними пластинами, які яскраво сяють від денного світла.

На першому поверсі — читальний зал, абонемент — на другому. Я підійма­юсь на другий поверх. У бібліотеці затишно, пахне книгами. Мої кроки заглу­шує килимова доріжка.

До мене виходить бібліотекар Валентина Володимирівна. Це висока немоло­да елегантно вдягнена жінка — у брюках і білому плетеному светрі. У неї приві­тне смагляве обличчя, спокійні сірі очі. Високе чоло відкрите, волосся зачесане назад, у вухах поблискують маленькі сережки. Усміхнувшись, вона запитує:

—    Ви новенький?

Мені подобається, коли до мене звертаються на «ви». Як може бути інакше? Адже я у дорослій бібліотеці.

— Так. Я хочу записатися у бібліотеку. Я вже давно є вашим читачем, але тільки двічі бував тут, і то з мамою та сестрою. Вони брали для мене книжки. Але відтепер я сам ходитиму до вас.

—    Чому ж ви так вирішили?

— По-перше, я сам вибиратиму книжки для себе. По-друге, мені приємно відчувати себе самостійною людиною, бо я вже дорослий, мені тринадцять ро­ків. По-третє, я зможу сидіти у читальному залі і виписувати з книжок, які до­дому не видаються. І, нарешті, я знаю, що ви запропонуєте книжки, які відпо­відають темі, що мене цікавить.

З бібліотеки я пішов не скоро. Сонце вже встигло розтопити кригу, що була на асфальті перед входом у бібліотеку. Зараз на її місці була калюжа. Від ві­тру вода укрилася брижами, і здавалося, ніби в калюжі стрибало й посміхалося сонце. Додому я йшов пішки і думав про те, що вестиму читацький щоденник. У нього записуватиму все, що сподобалося і схвилювало мене у книжках.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 100 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz