ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Весна у гідропарку (твір-нарис)

Квітень наближається до середини, але весна не поспіпіає. Під деревами то там, то тут можна побачити острівці снігу, що осів і потемнів. Торіпінє лис­тя, що вкриває у парку землю між деревами, піоколадного кольору. З-під нього пробивається ще несмілива, тендітна зелень, нагадуючи, що весна не за горами. Гідропарк повниться птапіиним співом, серед нього виділяється гомін синиць.

Я йду вздовж річки і дивлюся на темну воду. Вона дедалі більпіе підмиває кригу, але берег не поспіпіає розлучатися з нею. Я мимоволі сповільняю крок, тому що бачу на воді двох диких качок. Одна з них стрибнула на кригу, а інша описує кола на воді. Йду далі берегом і раптом зупиняюся, здивований. День похмурий, а укіс, покритий сухою торішньою травою, випромінює світло, ніби по ньому розкидано десятки золотих сонечок. Це розпустилися перші квітки мати-й-мачухи. Я нахиляюся і бачу, як по сухій стеблинці пробирається соне­чко. Я обережно беру його у руку. Воно швидко-швидко повзе по долоні. Не че­каючи, доки сонечко розпрямить крильця, саджаю його на жовту квітку, до якої воно прагне. Здається, ніби на жовтому фоні застигла червона крапелька. Соне­чко завмирає, а потім, тріпочучи крильцями, воно шугає в повітря.

Щоб зберегти враження від побаченого дива, я намалював вдома жовту квіт­ку мати-й-мачухи з червоною краплею посередині.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 99 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz