ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 52
Гостей: 52
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Наука і труд добрі плоди дають (розкрити зміст прислів’я з елементами дій людини)

Я люблю уроки праці, тому що ми на них вчимося готувати, шити — сло­вом, господарювати.

В цей день усі перетворилися на маленьких швачок. Перед кожною дівчин­кою вчителька Валентина Іллівна поставила своє завдання. Вона принесла до шкільної майстерні велику ляльку, для якої ми повинні були зшити халатик. Кроїти ми ще не вміємо, але деякі спробували, хоча ще невпевнено. Тому як за­крійниця була вчителька.

Валентина Іллівна намалювала майбутнє вбрання ляльки. Потім розклала на широкому столі тканину, зробила викрійки усіх деталей халатика.

Ми уважно спостерігали за діями Валентини Іллівни. Ось вона викроїла ру­кава, комірець, спинку й полички. Відклала і почала кроїти знову. Ми здиву­валися, але згодом зрозуміли, чому вчителька так зробила. Вона шитиме свою модель, а ми всі разом — свою. І ось почалося чаклування над звичайним ляль­ковим халатиком.

Валентина Іллівна зметала деталі лівого рукава, потім — правого. Ми повто­рили її дії: я і моя подруга. Потім вона сіла за швацьку машинку і швидко зшила. Нам довелося шити вручну маленькими стібками, імітуючи машинний шов. Усі дівчатка брали участь у цьому процесі. Далі Валентина Іллівна з’єднала детальки на своїй моделі, ми — на своїй. Заготівки передавалися як по естафеті. Одна ді­вчинка прасувала, щоб було охайно, красиво.

Незабаром дійшла черга до петель. Ми всі старанно працювали, пильно спо­стерігаючи, як і що робила вчителька. Ось і ґудзики пришили.

Першою одягала ляльку Валентина Іллівна. Лялька мала дуже ошатний ви­гляд! Потім демонстрували ми свій халатик. Здавалося, що він був не гіршим, ніж у вчительки, але вона зауважила, що ми зробили невеликий брак.

Але ж ми старанно виконували всі вказівки вчительки! Валентина Іллівна пояснила, що ми були не дуже уважні.

Виявилося, що ляльковий халатик застібався на чоловічий бік — петлі на лі­вому, ґудзики — на правому боці, а треба навпаки!

Але вчителька заспокоїла: для ляльки нічого страшного, а ось нам буде на­далі наука. Знаючи теорію, ми повинні правильно застосувати її на практиці. Як у народі кажуть: наука і труд добрі плоди дають.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz