ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 51
Гостей: 51
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Книжки відкривають нам світ (відгук на прочитану книгу)

Білий ведмідь — величезний красивий звір. Його нерідко називають царем Арктики. Він тут найсильніший, а якщо так, то єдиний володар. Узимку і вліт­ку він блукає серед криги і снігу, шукаючи здобич. Песці? Ні, вони, мабуть, для нього замалі. А тюлень — саме те, що потрібно. Цей величезний звір, якщо ві­тер дме не в його бік, дозволяє підійти до себе майже впритул — бідолаха пога­но бачить. Інша річ — з моржем, який має досить неприємні довгі ікла. Білий ведмідь уникає зустрічі з ним, а то наскочиш — розпоре живіт!

Про все це мені розповіла письменниця Марта Гумилівська у книзі «Як від­кривали світ». У цій книзі можна знайти чимало цікавого: про античні держави, про життя визначних мандрівників давнини і полководців і, звісно, про екзо­тичних тварин, про пустелі, в тому числі й арктичну, де мешкають білі ведмеді.

Від Марти Гумилівської я дізнався, що білий ведмідь не боїться крижаної води, шкура його чудово гріє. Мандрує ведмідь своїми володіннями коли і куди схоче, головне — йде туди, де більше їжі. Ходить він пішки, а плаває на кризі. Ані бурі, ані вітер його не лякають.

Читаєш книгу — і наче відчуваєш себе людиною, що потрапила до Арктики. Але варто перегорнути дві сторінки — і ти вже у теплих водах Атлантики.

Гортаєш сторінки далі — й зустрічаєшся зі славетним мандрівником Колум- бом, дізнаєшся про те, як він випадково, у пошуках Індії, потрапив до Америки.

А хіба не захопливо прочитати про похід Александра Македонського, про фі­нікійських мореплавців або про те, на яких кораблях плавали стародавні єгип­тяни?

Якщо вас усе це приваблює — поспішайте до бібліотеки. Книга Марти Гу- милівської «Як відкривали світ» із серії «Історії мандрів та відкриттів» чекає на вас.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 112 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz