ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Любіть Батьківщину (твір-замітка у газету)

Після зимових канікул у школі розпочався другий семестр. Мені доручили на­писати замітку в шкільну газету, здавалося б, на зрозумілу тему: «Любіть Батьків­щину». Але вдома, сівши за письмовий стіл, дивлячись на чистий аркуш паперу, я довго не могла придумати, з чого почати. У чому саме моя любов до Батьків­щини? Мама, бачачи, що в мене нічого не виходить і аркуш залишається чистим, сказала: «Ти, Машо, згадай, як ти провела зимові канікули». «Гостювала у діда- лісника, — відповіла я. — Але до чого тут замітка у газету?» Мама продовжила: «Ти пам’ятаєш, чим був заповнений кожен день? Ось про це і напиши...»

Нинішня зима видалася на диво морозною і сніжною. Лісовим мешкан­цям — птахам, кабанам, лосям, зайцям — важко було добувати корм. Тварини могли загинути. Щоб цього не трапилось, лісники підвозили до спеціально спо­руджених годівниць для тварин сіно та інші корми. В лісову їдальню доставля­ли сіль, без якої тварині, як і людині, не обійтися. Доставляти корм дорослим допомагала і я.

Вранці лісники запрягали у сани коня Бурана, навантажували «гостинці» і вирушали у засніжений ліс. Правда, деякі односельці діда долали цей шлях на лижах. Вони теж узяли шефство над лісовими мешканцями і корм несли у рюк­заках.

«Ось тепер ти розумієш, що означає любити Батьківщину? — запитала мати, коли я дала прочитати їй те, що написала. — У кожного є своя мала батьківщи­на. Це куточок лісу, де облаштована лісова їдальня для його мешканців. Це сад, де твоя родина з любов’ю доглядає кожне деревце. Це твоя школа, яка дає тобі знання; це шкільний двір, що навесні радує цвітінням дерев і квітів, і де влітку ви з класом працюєте, щоб кожна стежинка була привабливою. Ось із таких чу­дових місць і складається наша спільна Батьківщина — Україна. Робити безко­рисливо добрі вчинки — це і є прикладом любові до Батьківщини».Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 136 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz