ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Мрія про щастя (за твором Б. Лепкого «Цвіт щастя»)

Що таке щастя? На це питання, мабуть, немає, та й не може бути однознач­ної відповіді. Адже для кожної людини щастя своє, а сам зміст цього поняття змінюється протягом життя.

Спочатку для дитини щастя — це усмішка матері, її голос. Потім щастя — це перший крок, це радість від власних успіхів; потім щастя — це досягнення по­ставленої мети. А взагалі, я гадаю, що найщасливіші в світі — діти. Вони раді­ють усьому, що бачать навколо: батькам, сонцю, квітам.

Буває, живе людина і нібито все в неї є: гроші, влада, машина, але чогось їй все-таки не вистачає. Може, щастя? Значить, щастя — це не матеріальна цін­ність. А що ж тоді? От, наприклад, головний герой новели «Цвіт щастя» повірив маминим словам і поплив шукати вночі квітку щастя. Але не знайшов, тільки застудився. Хоча на все життя зрозумів, що щастя — це не квітка, його не мож­на зірвати, спіймати, втримати!

Можливо, щастя — це якийсь стан душі. Адже ми буваємо щасливі, коли одер­жимо найвищу оцінку або переможемо паралельний клас у футбольному матчі. А інколи маємо змогу подовше поспати і кажемо: «Яке щастя!» Щастя — це по­смішка мами і простягнута рука друга. Щастя — це моя родина, мої друзі, моє успішне навчання. Я щасливий, що є люди, які мені люблять і яких люблю я. Щас­тя для мене — це гарний настрій, добре проведена година, хвилина, навіть мить.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 115 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz