ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Змагання лучників у місті Нопінгемі

I.      Робін Гуд — герой англійських балад. (У Робін Гуда був історичний прото­тип. Це один із «лісових братів» у Англії на зламі XII—XIII століть, які в уяві народу перетворилися на захисників простого народу, що потерпав від нор­манських завойовників. Герой Робін Гуд, якого створила народна уява, мав стати ідеалом та опорою для тих, хто веде боротьбу з лордами. Він — борець за справедливість.)

II.     Балади, що увійпіли до циклу про «Робін Гуда». («Народження Робін Гуда», «Робін Гуд і м’ясники», «Робін Гуд і піериф», «Робін Гуд розподіляє золото», «Робін Гуд і лісники» та ін. складають цикл балад про «Робін Гуда».)

ПІ. Балада «Змагання лучників у місті Ноттінгемі» — показ найкращих рис на­родного героя-ватажка. (Робін Гуд — за легендою, найкращий стрілок з лука. Тому він приходить на змагання лучників у Ноттінгем. Народний герой за­вжди найкращий, найсильніпіий, найсправедливіший.)

IV. Робін Гуд — втілення мрії народу про справедливість. (Англійський просто­люд того часу дуже страждав від королів і лицарів, які нещадно обдирали його, не залипіаючи нічого для життя. Усе, що заробив народ, володарі ви­трачали на суперечки та війну один з одним. Тому для народу Робін, який забирає у володарів гропіі та віддає їх нужденним, — найкращий і найспра- ведливіпіий з ватажків, надія на краще майбутнє.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 131 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz