ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 52
Гостей: 52
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Балада «Вільшаний король» та її повчальний зміст

I.      Жанр твору. (Поезію «Вільшаний король» слід віднести до жанру балади. Вона має всі ознаки цього жанру. Балада — це ліро-епічний твір середнього обсягу, який має драматичний сюжет та певну тематику (переважно фантас­тичну та історико-героїчну). Наприклад, «Вільшаний король» поєднує у собі елементи містичного та реального, має чіткий сюжет, ідею.)

II.     Запозичені мотиви. (Гете у своїй баладі «Вільшаний король» використовує фольклорні мотиви. Слід зазначити, що українські письменники також ши­роко використовували фольклорні мотиви у своїх баладах. Згадаймо, напри­клад, твори Тараса Шевченка. Але українські письменники зверталися зде­більшого до народних пісень, тоді як Гете використовує народну легенду про Вільшаного короля, який забирає до себе усіх дітей, що потрапили вночі до лісу. Але Гете у своїй баладі переосмислює згадану легенду, вкладаючи у неї моральний і навіть філософський зміст.)

III.     Сюжет. (Балада «Вільшаний король», згідно із законами жанру, має сюжет. Батько з сином повертаються лісом додому вночі, бо затрималися. Хлопчик чує, як до нього звертається Вільшаний король, кличе його до себе, але бать­ко не зважає на переживання сина, мотивуючи це багатою дитячою фантазі­єю. Кульмінацією та одночасно розв’язкою твору є загибель хлопчика, який все-таки потрапляє до Вільшаного короля.)

IV.     Поетика. (Поетика балади дуже насичена: Гете використовує різноманітні тропи, художні прийоми, ритміка балади дуже мелодійна та довершена. Гвір насичений епітетами, метафорами, паралелізмом, синтаксичними та рито­ричними фігурами.)

V.       Ідея балади И. В. Гете «Вільшаний король» та її філософсько-моральне зна­чення. (Головною ідеєю балади є те, що кожна людина повинна слухати своїх рідних, не бути байдужою до їхнього болю та страждань, навіть якщо побоювання близьких здаються комусь безпідставними. Балада має надзви­чайний повчальний та морально-етичний зміст. Крім того, вона вражає чи­тачів захоплюючим сюжетом, містичними мотивами народних легенд та ча­рівною поетичною мовою.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 215 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz