ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чи Е серед людей Місце ангелам? (За оповіданням Г. Маркеса «Стариган з крилами»)

У оповіданні колумбійського письменника Габріеля Гарсіа Маркеса «Стари­ган з крилами» зображено маленьке містечко — безрадісну сіру місцевість. На­вкруги бруд, дощ, морські молюски, що гниють на березі. Саме до бідних, зне­долених життям мешканців занедбаного містечка, сходить ангел.

Того ангела дуже важко розпізнати: це не прекрасна небесна істота з чис­тими білими крилами. Цей ангел схожий на зубожілого старигана із облізлими яструбиними крилами на тілі злодюжки. Родина, до якої з’явився ангел, дуже вбога — Пелайо та його дружина Елісенда. У них щойно народився маленький хлопчик. Ніхто не розуміє, навіщо їм ангел. Ніхто не знає навіть, хто такі анге­ли і чи є цей брудний хворий стариган із крилами, який сидить у кутку разом із курами, ангелом.

Таке безіменне містечко, яке живе своїм життям, може бути будь-де. Всюди знайдеться натовп, який буде роздивлятися те, що незрозуміло. Люди з містеч­ка годують агела, наче звіра в зоопарку, кидають у нього камінням, видирають пір’я, навіть припікають його розпеченою залізякою. Жадібні до всього нового люди скоро залишили ангела, це подароване їм диво, задля іншого видовища — циркової жінки-павука. Натовпу все одно, на що дивитися, аби розважити своє одноманітне нікчемне життя.

Подружжя, у дворі якого оселився ангел, використало свій шанс: на розгля­дання ангела стали продавати квитки, на зібрані кошти збудували двоповерхо­вий будинок. Пізніше ангел так набрид родині, що Елісенда називала тортура­ми життя у місці, де повно ангелів! Старий і самітній, хворий ангел, з брудними крилами без пір’я, ні в кого не викликав співчуття і любові, лише тільки при­землену цікавість. Він нікуди не міг летіти, аж поки не настав грудень. З віднов­ленням природи відновився й ангел. Відновився — і відлетів.

Ніхто у цьому незбагненному місті так і не зрозумів, навіщо прилітав ангел. Так людина, зайнята повсякденними турботами, може і не помітити диво, яке живе поруч із нею. Вона не думає про високе, духовне. Ангел — це посланець Божий. Він прилетів до цього брудного міста, щоб нагадати усім людям про те, що у світі є щось важливіше за щоденний клопіт, важливіше за розваги, гроші. Це Бог, любов до ближнього, співчуття і милосердя.

Можливо, саме тому у людини і немає ангельських крил...Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 298 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz