ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Подолання «останнього дюйма» (за оповіданням Дж. Олдріджа)

I.      Політ Бена і Деві у Акулячу бухту на зйомки акул. (Льотчик Бен і його син Деві летять з Каїра у безлюдну Акулячу бухту знімати фільм про акул. Між ними не досить довірливі стосунки, вони не розуміють один одного. Матір їх покинула, поїхала додому, до Массачусетса. Батько зайнятий зароблянням грошей у будь-який спосіб і зовсім не розуміє потреб сина. Тому десятиріч­ний Деві — самотній сумний хлопчик, який боїться свого батька.)

II.     Намагання Бена знайти контакт із Деві. Навчання водити літак. (Батько на­вчає сина літати та садити літак так, щоб між машиною та землею була від­стань шість дюймів. Якщо вище — вдаришся під час посадки, надто низь­ко — наскочиш на горбик і перекинешся. Головний — останній дюйм).

III.     Небезпечна підводна зйомка акул. Поранення Бена. (Зйомка перетворюється на трагедію. Бен сильно поранений акулою-кішкою. Він втрачає можливість керувати літаком. Ситуація вкрай небезпечна, бо ніхто не знає, що батько і син на безлюдному пляжі).

IV.     Подолання біди батьком і сином. (Бен і Деві вдвох долають відстань між бе­регом і літаком, син тягне батька на рушнику до літака, затягає його до ма­шини. Батько боявся сказати синові, що йому треба буде самому вести літак, щоб не злякати його).

V.       Досягнення порозуміння між батьком і сином, якого не було раніше. (Бен і Деві врятували свої життя. Цей випадок допоміг їм подолати відстань, яка була між ними, той «останній дюйм» у стосунках, коли з’являється довіра і справжня дружба між близькими людьми).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 86 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz