ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Диво перемоги надії та справжнього кохання в повісті-казці «Пурпурові вітрила»

Казкар Егль, можливо, знав свою справу, та не знав людей — і дітей, і до­рослих. Через його базікання на березі лісового струмка мала вирости нещасна людина. Сталося дійсно чудо, що чекання на пурпурові вітрила не було марним. А диво — це явище протиприродне. Насправді у Каперні з’явилася б місцева причинна Ассоль Корабельна.

Ось як все сталося.

Ассоль бавилася іграшкою і впустила її. Егль спіймав «утікачку» і віддав її ді­вчинці. А оскільки не вмів розмовляти з дітьми, то й почав теревенити про ко­рабель із пурпуровими вітрилами та принца. Він не знав, що дівчинка повірить, що для дітей казка більш реальна, аніж саме життя. Бо і життя вони собі вига­дують, доки малі.

І слово перевернуло життя дівчинки. Батько зрозумів небезпеку, та вже ні­чого не міг вдіяти. Життя вже почало змінюватись. Спочатку був обурений во­лоцюга, який підслухав розповідь дитини. Потім загула вся Каперна. Діти не стали гратися з дівчинкою, і вона навчилася бути на самоті. А це гірка наука. Час спливав, але нічого не змінювалося у ставленні людей до неї. Тільки хміль­ний вугляр розумів, яка чудова людська квітка виросла на добре угноєній ниві Каперни.

Життя поверталося до Ассоль недобрим боком... Врятувати її могло тільки диво, тобто неможливий збіг обставин. Десь мав знайтися принц, який був би до неї подібний. Він мав бути дуже багатим, бо корабель коштує, як місто серед­ніх розмірів. Він мав опинитися у Каперні. Він мав знайти у лісі сплячу Ассоль, перш ніж добрі люди наплещуть про неї своїми отруйними язиками. У тракти­рі Меннерса він мав отримати інформацію про п}фпурові вітрила. Він мав за­кохатися... А це ще більше диво, ніж вітрила. Недарма Ассоль забігла у море по пояс, побоюючись, що її не впізнають... Те, що її «впізнали», теж дивина.

Отже, перемоги не було, бо перемога — наслідок боротьби. Ассоль же не змагалася з Каперною, а просто терпляче чекала. їй поталанило. Що будБеру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 98 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz