ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Світ дитини та світ дорослих у творі 0. Генрі «Вождь червоношкірих»

О. Генрі (Вільям Сідні Портер) — один із найпопулярніших американських письменників. Герої його оповідань — прості американці: фермери і ковбої, авантюристи і клерки змальовані з надзвичайною теплотою і любов’ю. Твори О. Генрі сповнені непідробною правдою життя, завжди мають захоплюючий сю­жет та несподівану розв’язку.

Одна з новел О. Генрі «Вождь червоношкірих» розповідає про незвичайне викрадення. Двоє друзів, сподіваючись розбагатіти, викрадають сина «найвидні- шого з городян» Ебенезера Дорсета.

Десятирічний Джонні був просто щасливий, коли його викрали. Нарешті, у його житті сталася подія! А то вже так набридло ходити до школи, шпурляти камінням у кошенят. Дома нудно, та й сусіди завжди незадоволені його іграми. А тут така свобода! Можна втілити в життя всі свої фантазії. Жити треба у пе­чері, ночувати біля вогнища. Можна уявити себе Вождем Червоношкірих і па­нувати над старим мисливцем Генком та Зміїним Оком. Зі старого мисливця на світанку зняти скальп, а Зміїне Око спалити, коли зійде сонце. А коли ця гра набридне, можна уявити себе розвідником і проскакати дев’яносто миль на коні, за якого слугуватиме містер Білл. А ще цим незвичайно добрим і терпля­чим дорослим можна ставити безліч питань про все, що цікаво: «Чому дірка по­рожня? Як це так, що дорога йде в обидва боки, і чого трава зелена?» Не жит­тя — а казка!

Для двох дорослих людей, які сподівалися у такий нечесний спосіб легко за­робити дві тисячі доларів, цей «ловкий справуночок» став неабияким іспитом.

 

Чого тільки не довелося бідолашним Біллу та Сему витримати: і удари уламка­ми цеглини, і синці, і страх, що на світанку з тебе знімуть скальп або спалять на вогнищі. А неймовірні ігри, коли тобою командує десятирічний рудий хлоп­чисько, який у прямому розумінні слова сидить на тобі верхи. А безкінечні за­питання, на які треба давати відповіді. Такого життя жодна людина із здоровим розумом не захоче ні за які грощі! Тож, отримавши від старого Дорсета листа, у якому той погоджувався забрати свого сина за викуп, Білл із Семом пристали на цю пропозицію. Бо «що зрещтою значать двісті п’ятдесят доларів?.. Ще одна ніч із цим хлопчиськом» — і можна потрапити до божевільні.

Ось так по-різному сприйняли дорослі й хлопчик ті два дні, які вониБеру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 105 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz