ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

«Друг - це той, хто входить у твої двері, коли весь світ виходить з них» (твір-оповідання з обранленнян)

«Друг — це той, хто входить у твої двері, коли весь світ виходить з них». Без­заперечна істина для багатьох із нас, але саме вона, ця істина, викликає безліч питань, дискусія, обговорень.

Одного разу ти зустрінеш найближчу тобі людину за думками, мріями, спіль­ними інтересами. Дуже важко одразу зрозуміти, кого ти зустрів — справжнього друга чи просто приятеля. Яким же повинен бути справжній друг, як його ви­явити серед багатьох знайомих, із якими ти проводиш час? Перш за все, справ­жній друг, мабуть, це та людина, яка приймає тебе таким, як ти є. Недарма ж кажуть, що друг — це той, хто знає всі твої недоліки і все-таки любить тебе.

У мене особисто є справжній друг — Сергій. Спочатку я не знав, справжній він чи не справжній, але потім один його вчинок все для мене прояснив. Сергій перейшов до нас уже у 8 класі. На перший погляд він мені не зовсім сподобався: задерикуватий, дещо зарозумілий хлопець (як я тоді подумав). Єдине, що його вирізняло, — це знання математики. Математику він любив і добре знав. Я ж до цього моменту вважався кращим 5шнем саме з математики. Відчуваючи певну заздрість, я намагався якомога більше принизити його: то смикну за сорочку, то зафутболю портфель, то назву очкариком. А він — нічого, сидить собі, форму­
ли пише. І ось настав час піврічної контрольної роботи. Всім роздали завдання, я швиденько впорався з п’ятьма з шести запропонованих, а шосте — найваж­че — ну ніяк. Сиджу, мучаюсь, дивлюсь — Сергій все розв’язав і сидить, склав­ши руки — перевіряє. Я тик, мик (списати ж у нього соромно), сиджу, почер­вонів від напруження. Раптом папірець на мою парту — ляп! Розгортаю, а там розв’язання задачі. Я підвів очі й подивився на нього. Сергій не посміхався, не іронізував, просто й відкрито дивився на мене. Ми були вже не ворогами, ми були партнерами, яких пов’язувала таємниця. З того часу Сергій неодноразово доводив, що він справжній друг. Він ніколи не відвертається від мене в скрут­ному становищі. От і маєщ: «Друг — це той, хто входить у твої двері, коли весь світ виходить з них».Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 80 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz