ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Нев’януча краса української пісні

Із давніх-давен уславилась земля українська піснями, які передавалися від покоління до покоління, від матері до дітей бережно, як найцінніщі реліквії. Пісні розкривали духовний світ народу, його прагнення і сподівання, горе і ра­дощі, давали сили в труді і боротьбі за визволення.

«Українська народна пісня, — писав М. Стельмах, — увібравщи в себе і гро­зовий, і барвінковий ласкавий світ, історію і побут, болючі роздуми і найніжніщі почуття, воістину геніально поєднала пристрасне й емоційне слово з незбагнен­ним чаром, з незбагненними таємницями мелосу...»

Доля української пісні сумна і велична. Незважаючи на перещкоди і лихо­ліття, вона вистояла і продовжує чарувати красою нові покоління. Кожна пісня, мов іскра, викресана з дущевних глибин, проникає в саме серце, бо, як сказав укладач збірки «Найкращі пісні України» Михайло Шевченко: «Вона має те ве­лике, єдине, що не вмирає, що гукає, об’єднує, наморочить жагучим почуттям духовності — має дух!»

Народна пісня — це насамперед історія України та невмирущість душі на­родної, це світ життя і боротьби, надій і сподівань, які не покидають людину і в найтяжчі часи.

Минають століття, змінюються суспільні устрої, потрясають світ війни і го­лодомори, на зміну одним поколінням приходять інші зі своїми смаками й упо­добаннями. А народна пісня залишається, даруючи свою красу та неповторність.

Народна пісня зоряно, незгасно Горить в моєму серці повсякчас.

Вона мене виводить на дорогу.

Вона мені просвітлює віки.

Де радість і печаль мого народу Врослися в древа вічного гілки.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 73 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz