ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Князь Ігор - захисник Руської землі

Із великою майстерністю та любов’ю змалював невідомий автор у літописній повісті «Похід князя Ігоря...» справжніх патріотів. Серед персонажів твору на першому плані виступає хоробрий князь Ігор зі своєю дружиною.

Ігор — мужній оборонець рідної землі, який за свій святий обов’язок вва­жає захист Київської Русі від половців. Він готовий залишитися вірним своїй віт­чизні навіть ціною власного життя. Глибоко патріотичні слова говорить князь перед виступом у похід: «Браття і дружина! Лучче ж би потятим бути, аніж по­лоненим бути».

Ігор — безстрашний, рішучий. Тільки сміливий воїн міг не звернути уваги на віщування сил природи, на погані прикмети та повести свої полки на половців. І в бою князь поводиться мужньо, безстрашно. Цими рисами його характеру був зачарований київський князь Святослав, який говорив: «Ваші хоробрі серця в жорстокім харалузі сковані, а в одвазі загартовані».

Ігор — благородна людина, бо розуміє, що перемога неможлива без взаємо­виручки та взаємодопомоги. Він не залишає в біді Всеволода, не кидає брата у скрутному становищі, поспішає на допомогу своїй дружині, не залишає поле бою до кінця битви.

Ігор — вірний син Руської землі, для якого дорога честь і слава Батьківщини. Багато століть минуло з часу написання літопису, але й досі читачі захоплюють­ся цим твором, князем Ігорем, бо він уособлює високі людські ідеали: любов до Вітчизни, патріотизм, готовність до самопожертви в ім’я процвітання своєї кра­їни, рідного народу.

ЇЗ ЛІТЕРАТУРИ XIX СТОЛІТТЯБеру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz