ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Війна і революція у романі Уласа Самчука «Волинь»

I.      Волинь» У. Самчука — роман-епопея про реальні події початку XX століття. (У. Самчук — один із письменників української діаспори, якого називають Гоме- ром української прози. Всі його твори присвячені Україні. Трилогія «Волинь» скла­дається з трьох частин: «Куди тече річка», «Війна і революція», «Батько й син». Зо­браженню воєнних дій на початку XX століття присвяченодругу частину роману.)

II.     Хроніка життя волинського краю.

1.     Реальність зображених подій. («Книжка Самчука — правдиве життя...» Автор описує події, які відбувалися на Волині: бої між поляками та більшовиками у 1914—1918 роках, між Центральною Радою та більшови­ками у лютому 1918 року, рух українського відродження, терор польської влади у 30-х роках.)

2.     Широка панорама селянського життя. (Побут селян, їхня тяжка праця біля землі показана через долю великої родини Довбенків. Дія відбува­ється в короткому часовому проміжку, та цей час акумулював у собі най­важливіше, що «просвітило» минуле сім’ї та визначило її майбутнє.)

3.     Мужність вірних оборонців України. (Козаки — юнаки, дужі, впевнені в собі, мужні. Вони розуміють, що тільки працею власних рук можливо здобути щастя, що Україні потрібні люди чесні, розумні та працьовиті. Вони сміливі, самовіддані, готові життя своє віддати за рідну землю. «Ми є діти землі — нашої землі! Ляже сотня до грудей її, тисяча на тому місці постане! А Україна жити буде!» — впевнені вони.)

III.     Здійснення задуму. (У. Самчук писав: «Мені хотілося внести в нашу побу­тову літературу трохи філософської і проблемної тенденції, дати повніший і

 

точніший образ нашого села...» І задум свій письменник успішно здійснив,

написавши роман про революційні та воєнні лихоліття волинського краю.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 74 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz