ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чин збагатило мене вивчення української літератури

Художня література — це особлива форма естетичного освоєння світу, за до­помогою якої кожна людина збагачує себе духовно.

Особисто я, вивчаючи літературу, розширила уявлення про стародавні епо­хи. Література навчила мене мріяти, переживати разом із персонажами творів, збагатила мою мову, адже мова творів і усної народної творчості, і українських письменників — це зразок, це мовленнєвий орієнтир.

Український народ має велику Бсультуру і славну історію. Твори української літератури допомагають заглибитись у історію нашої культури, збагнути, як і чим жив наш народ у різні часи і епохи. Зрозуміти душу народу, його внутрішню велич і красу, безмежну любов до України допомогли поетичні твори.

У восьмому класі ми вивчали ліричні пісні, у яких — любов, терпіння, пе­реживання, вічне почуття кохання. Поетичне слово Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки розкриває високі моральні цінності нашого народу: чес­ність, незламність, відданість. Я була вражена майстерністю Лесі Українки і з великим задоволенням прочитала поему «Давня казка». Поема допомогла зрозу­міти працю поета, зазирнути у майстерню письменника. Я зрозуміла: щоб народ знав і пам’ятав твори, автор має намагатися, щоб його слово було, як «пісня і дзвінким, і гучним», щоб «розходилось світом стоголосою луною».

Проза Уласа Самчука, Івана Багряного, Павла Загребельного, Володимира Малика — це твори, які поглибили знання з історії України, розповіли про вір­них синів і дочок. Хто не захоплювався красою і розумом Роксолани, її любов’ю до України і вірністю у коханні? Образ цієї легендарної дівчини хвилюватиме ще не одне покоління.

Твори української літератури збагачують духовно, виховують патріотів, при­щеплюють любов до рідного краю, до батьківського дому, до України. Вони відтворюють дійсність правдиво, яскраво, поетично, подаючи відомості про бо­ротьбу за національну самостійність і соціальну справедливість.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 75 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz