ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Образи юних закоханих у трагедії В. Шекспіра «Ронео і ДжульЕтта»

Мабуть, не знайдеться у цілому світі людини, яка б не знала імен Ромео та Джульєтта, юних закоханих з одноіменної трагедії В. Шекспіра. У цій п’єсі ви­датний англійський драматург розповів про кохання двох дітей ворогуючих між собою родин.

Шляхетні, рівно знатні дві сім’ї В Вероні пищній, де проходить дія.

Ведуть запеклі і тяжкі бої.

Родиіш Монтеккі та Капулетті живуть за законом родової помсти — око за око, зуб за зуб. І ось у цій задущливій атмосфері ворожнечі несподівано з’явля­ється «брунька ніжного кохання». Син Монтеккі та донька Капулетті полюби­ли одне одного.

Ромео Монтеккі на початку п’єси — веселий, безтурботний юнак, що в свої сімнадцять років мріє про «жорстоку красуню». Зустріч із Джульєттою перевер­нула його життя. В душі Ромео зароджується почуття такої сили, що він, сам не помічаючи того, стає поетом. Свою кохану він називає «прекрасним сонечком», «світлим ангелом», до саду Капулетті через мури його «кохання принесло... на крилах», голос Джульєтти для нього «мов ніжна музика». Закоханий юнак хотів би «за рукавичку бути і доторкатись до щоки» милої. Ромео так палко покохав Джульєтту, що здатний на все, аби бути разом із нею:

Хай краще смерть від лютої злоби.

Ніж довгий вік без ніжності твоєї.

Зустрічаючись вперще з Джульєттою Капулетті, ми бачимо тринадцятирічну на­ївну дівчинку, щиру та безпосередню. Кохання до Ромео привносить в її життя зо­всім не дитячі турботи, які вимагають від неї мужності та ріщучості. З особливою силою мужність Джульєтти проявляється тоді, коли, за порадою брата Лоренцо, вона випиває сонне зілля. Уявляючи собі картину, яку вона побачить після пробу­дження в родинному склепі, дівчина відчуває неабиякий страх. Але Джульєтта зна­ходить в собі сили, щоб перебороти його, бо тільки пройщовщи через це випро­бування, вона зможе знову зустрітися з коханим. Ріщучість героїні проявляється і тоді, коли вона, прокинувщись у склепі, бачить мертвого Ромео. Недовго думаючи Джульєтта заподіяла собі смерть, бо без коханого воно їй не потрібне.

Кохання Ромео та Джульєти не знає компромісів. Молоді люди легко забува­ють про ворожнечу їхніх родин. Джульєтта, покохавщи Ромео, мудро розмірковує:

Що є Монтеккі? Таж чи так зовуть Лице і плечі, ноги, груди й руки?..

Хоч як назви Ромео — він Ромео.

Найвища досконалість все ж при ньому,

Хоч би він був і зовсім безіменний...

В свою чергу Ромео ладен відмовитися від родового імені заради кохання:

Назви мене коханим, і умить Я вдруге охрещусь і більш ніколи Не буду зватися Ромео.

Почуття Ромео та Джульєтти сильніше за смерть. Воно перемогло віковічну ворожнечу їхніх родин. Образи юних закоханих із трагедії В. Шекспіра на багато сторіч стали символом чистого, вірного кохання.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 323 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz