ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

МоЕ ставлення до образу доблесного лицаря Дон Кіхота

О квіте лицарства!.. О похвало свого роду, честе і славо цілої Ламанні та й цілого світу!

Мігель Сервантес де Сааведра

Нещодавно я прочитала один з найвизначніщих у світі літературних творів — роман Мігеля Сервантеса «Премудрий гідальго Дон Кіхот Ламанчський». Мене вразив образ головного героя роману.

Збіднілий гідальго з Ламанчі, начитавщись романів, уявив себе доблесішм лицарем, назвав себе Дон Кіхотом, а свою щкапу благородним і милозвучним ймеїшям Росинант, обрав дамою серця просту дівчину з сусіднього села Аль- донсу Лоренсо, вигадавщи їй милозвучне ім’я Дульсінея Тобоська. І як личить доблесному лицарю, Дон Кіхот Ламанчський «приладив на голові свого латано­го щолома, настромив на руку щит, схопив списа» та й «поїхав блукати світами кіішо й оружно», «поборювати всілякого роду кривди».

На перщий погляд, Дон Кіхот здається диваком. Він прагне нищити неспра­ведливість у світі, але майже всі його справи, всупереч добрим намірам, обер­таються проти нього або проти тих людей, яких він захищає. Перща ж подорож новоспеченого лицаря закінчилась тим, що його побили. Хлопця-підпаска, за якого вступився Дон Кіхот, наказавщи відпустити хлоггаину й заплатити йому сповна, хазяїн одразу ж після від’їзду лицаря, забив до півсмерті. Каторжники, яких звітьішв благородішй гідальго, опиішвщись на свободі, побили його ка- міїшям та обібрали. Та Дон Кіхот не переймається через те, що у нього забрали речі, — він журиться, «що люди, яким він стільки добра робив, такого накоїли йому лиха». У нього добре серце. Він завжди залищається вірним своїм ідеалам. Дон Кіхот не може навіть уявити собі, що хтось може не дотримати свого сло­ва. Лицар Сумного Образу прагне зробити життя кращим. Він фантазер. Навко­лишній світ він бачить крізь призму поезії.

Мені дуже симпатичний образ доблесного лицаря Дон Ккота. Якби не було на світі таких людей, наше життя було б набагато біднішим.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 148 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz