ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

«Ти у відповіді за тих, кого приручив» (за казковою повістю А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц») І. Відповідальність

І. Відповідальність — головна характерна риса людини. (Якби з усіх мудрих ви­словів Маленького принца треба було вибрати одне, то ним стало б наступне: «Ми у відповіді за тих, кого приручили». Тому що відповідальність — головне, що відрізняє людину від усього живого на землі.)

II.     «Ти у відповіді за тих, кого приручив».

1.     Відповідальність — поняття конкретне. (Ми часто говоримо про відповідаль­ність «узагалі» перед людьми, перед природою, навіть перед Вічністю, за­буваючи про конкретний обов’язок перед близькими людьми, тваринами, перед клаптиком землі, на якому живемо.)

2.     Уроки Маленького принца.

а)   Турбота про свою планету. (У кожного з нас є своя маленька планета: будинок, родина, сад, двір. І жити на ній треба за правилом: «Устав, умився, привів себе до ладу — упорядкуй свою планету».)

б)   Вірність тому, кого «приручив». (Маленький принц у розлуці зі своєю улюбленою трояндою думає про неї; він турбується: чи не загрожує їй небезпека.)

в)   «Щоб приручити — треба запастися терпінням». (Так говорить Лис, що вчить свого маленького друга. «У людей уже бракує часу про що-небудь дізнаватися. Вони купують речі готовими в магазинах. Але немає таких магазинів, де торгували б друзями».

Людина любить і дорожить тим, на що витрачено її сили і час. Дружба і любов вимагають від людини терпіння, витримки, уваги, уміння че­кати і прощати.)

III.      «Ми — команда одного корабля». (У книзі «Планета людей» Екзюпері пише: «Ми всі заодно, унесені однією і тією планетою, ми — команда одного кораб­ля». Письменник своїми книгами допомагає людям побачити мету, що об’єд­нає всіх людей на землі. Повага один до одного, братерство, відповідальність людей — ось маяки на шляху нашого спільного корабля.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 124 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz