ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Ідеальна ннига. «Володар кілець» (твір-роздум, твір-олис книги)

Якщо б хтось запитав мене, яка книга мене вразила найбільше, я назвав би трилогію «Володар кілець» Джона Р. Р. Толкієна. Я не став би наполягати на тому, що це найкраща книга у світі., або доводити, що не буває більш важливих, вражаючих чи цікавих книг. Напроти, я сподіваюся, що їх буде ще багато! Але я б сказав, що ця книга на сьогодні є ідеальною саме для мене. Я навіть збираю­ся прочитати її ще раз.

 

По-перше, мені подобається її масштабність. Я вважаю чудовим те, що автор вигадав для своєї історії цілий новий світ і до того ж зробив його настільки реаль­ним. Добре, що він населив той світ незвичайними міфічними істотами, які зро­били оповідь такою чарівною, казковою. Хоча це й не зовсім казка. Адже йдеть­ся про справді драматичні події. Джон Р. Р. Толкієн ставить все Добро у своєму світі на межу руйнування, і тому книга вражає кожну людину, яка вірить у добро. В мене, як звичайного читача, не раз перехоплювало подих, коли я читав книгу. Якось я не їв з ранку до пізнього вечора, тому що читав і не міг зупинитися. Мені здавалося, що попереду, на наступній сторінці на мене чекають ще цікавіші при­годи. Так воно й було.

Головний герой книги — хобіт на ім’я Фродо — проходить крізь такі випробу­вання, які не під силу звичайній людині. Його зображено як справжнього героя, але водночас це настільки слабка та звичайна істота, у яку майже ніхто не вірить, що читачу легко уявити себе на його місці. Тому мені дуже хотілося, щоб у Фродо все вийшло. Сили, які були протиставлені йому, весь час виглядали такими могут­німи та всесильними, що я навіть не уявляв, як їх можна здолати.

Мені дуже подобалося розмаїття героїв, що супроводжували Фродо на цьому непростому шляху. Наприклад, його найкращий друг Сем — простий та вірний хобіт із постійними думками про їжу. Він розділив усі труднощі шляху з другом і неодноразово рятував Фродо від загибелі, хоча сам зовсім не почувався героєм. Або чарівник Гендальф — цей образ несе в собі більшість мудрості та надії кни­ги. Арагорн — король, якому треба було подолати великий шлях, аби знайти себе та зустріти свою долю. Голум — дивна, злобна, але цікава істота. А також ельфи- помічники, гноми, чарівні принцеси та правителі держав, воїни та зрадники...

На шляху у героїв були і перешкоди, і помічники, і пригоди. Усе це разом створило ідеальну книгу. І якщо інколи мене дратує, що якась книга надто довга, то в цьому випадку я був радий, що книга «Володар кілець» така товста і ще не скоро закінчиться.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 166 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz