ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Про культуру і поведінку на перегляді фільму (за гуморескою 0. Чорногуза «Як поводитися в кіно»)

Видатний український гуморист Остап Вишня говорив: «Оце я собі думаю: що треба, щоб мати право з людини посміятися, покепкувати, навіть насміяти­ся? Треба любити людину. Більше, ніж самого себе. Тоді тільки ти маєш право сміятися. І людина разом із тобою буде сміятися... із себе, із своїх якихось хиб, недоліків, недочотів і буде такий дружній, такий хороший сміх... той сміх, що не ображає, а виліковує, виховує людину, підвищує». Саме така природа сміху і в гу­моресках О. Чорногуза. 1971 року він видав «Книгу веселих порад», яка засвідчи­ла цілковитий відхід автора від традиційної гумористики. Письменник виступив зі своєю оригінальною формою усмішки, в основі якої — іронічний авторський аналіз негативних явищ, які зустрічаються у нашому житті. Ми сприймаємо як жарт те, що радить автор читачам.

У гуморесці «Як поводитися в. кіно» письменник у сатирично-гумористичній формі відтворює культуру і поведінку героя, який потрапив на перегляд фільму.

Ви в радісному очікуванні великого чуда, ім’я якому — мистецтво. Але чи зна­єте ви, як легко й просто можна зіпсувати цю прекрасну зустріч із мистецтвом собі й сусідам у кінозалі? Якщо не знаєте, то зверніться до твору О. Чорногуза, який докладно, крок за кроком про це розповідає.

Крок перший. Зайшовши до кінозалу, «негайно сядьте. Тоді... скиньте пальто чи плащ і покладіть на спинку стільця, що попереду вас. Якщо товариш чи товаришка безцеремонно почне лягати на ваш одяг, зробіть йому (їй) зауваження. Бажано голо­сно. У кінозалі завжди треба розмовляти дуже голосно, бо інакше вас не почують».

Крок другий. «Роздягнувшись і добре вмостившись, лізьте до кишені. Своєї. Якщо ви жінка — то до сумочки. Діставайте бутерброд (хліб із сиром чи ковба­сою) і їжте. Коли ви не взяли бутерброд, то жуйте кекс, облизуйте ескімо або лу­зайте насіння. Соняшникове, підсмажене на олії».

Крок третій. «Як тільки на екрані з’являються титри, починайте читати. Теж голосно. Бажано так, щоб вас чули аж в останньому ряду. Потім коментуйте всі події, що відбуваються на екрані». І ні в якому разі не слід зважати на тих, хто по­прохає вас цього не робити.

Крок четвертий. Похизуйтеся голосно своєю обізнаністю. Наприклад, можна розповісти такий факт, «що “Тіні” у Франції йшли під іншим заголовком — “Вог­няні коні”... Цей фільм здобув у світі найбільше призів, дипломів і медалей, а в нас ніхто не міг додивитись до кінця».

І не сумнівайтеся, що вже після закінчення першої серії фільму глядачі на пле­чах винесуть вас із кінозали з промовою: «Не народ, а дикуни. Гунни! Половці!

І коли вони вже навчаться поводитись у кіно, як люди?»Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 183 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz