ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Загадковий мешканець саду (твір-опис тварини)

Щоліта я відпочиваю у бабусі в селі. Цього літа я не міг дочекатися, коли вже можна буде поїхати зі спекотного міста і побачитися зі старими друзями, гуляти, купатися в річці, спостерігати за природою і сільським життям. Нарешті цей час настав!

Одного вечора в саду я почув дивний шум і шурхіт. Проте я так і не зрозу­мів, звідки лунає звук і яка його причина. Наступного дня повторилось те ж саме. Я вже не знав, що й думати! На третій день я розповів про все дідусеві і попро­сив його про допомогу: мені будь-що хотілося дізнатися, хто ж це живе у нашо­му саду! Дідусь обіцяв допомогти. Тож ми пішли до саду і стали чекати на по­яву дивного звуку. Чекати довелося довгенько, аж до сутінок. Але наше чекання було недаремним: нарешті почувся шурхіт, дідусь обережно пішов на звук. Яким же було моє здивування, коли він поманив мене рукою і показав мені на щось у траві. Там сидів їжак!

Я ніколи не бачив живого їжака — тільки на малюнках або по телевізору. Ця тварина здалася мені справді красивою. їжак був невеличкий, чорні очі, немов іграшкові, дивилися з острахом та обережністю. Побачивши нас, звір згорнувся в клубочок, виставивши на всі боки голки. А ще їжак дуже смішно пирхав, я ні­коли не чув такого дивного їжачого гарчання. Дідусь пояснив, що таким чином їжак захищається від ворогів — лисиць, собак та вовків. їжакова мордочка була така смішна та симпатична, немов у мультику. Маленький носик дрижав, надаю­чи їжакові такого кумедного вигляду.

Отак розкрилася таємниця загадкового мешканця саду. Пізніше ми віднесли туди, де побачили гостя, тарілочку з молоком — дідусь сказав, що їжаки полюбля­ють молоко. Наступного дня молока у мисочці дійсно поменшало, але я так і не дізнався, чи їжак прийняв наш гостинець, чи це сусідські коти поласували. Про­тягом літа я ще неодноразово чув шурхіт і кілька разів навіть бачив того їжака.

Спостерігати за природою завжди цікаво, особливо ж коли побачиш якусь тва­ринку чи милуєшся пейзажами, про які в місті годі й мріяти. Нехай ця історія — лише маленький епізод мого літнього відпочинку, але я побачив і дізнався дещо нове про цей цікавий світ, саме тому вона і запам’яталася мені.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 159 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz