ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

МІЙ старший брат (твір-розповідь з елементами опису зовнішності)

Я хочу розповісти про свого старшого брата. Він людина насправді незвичай­на. Високий на зріст, стрункий, з темними-темними очима, він завжди привертає до себе увагу, хоча й досить мовчазний від природи. Іноді ходить такий замисле­ний, що може не чути, як до нього заговорять, або не помітити чогось. Але на­справді він дуже уважний до батьків та до мене. Причиною ж його замисленості найчастіше є його робота, а працює він архітектором.

Ще коли брат навчався, носив якісь незрозумілі креслення, я думав, що бути архітектором дуже нудно — треба багато рахувати, розумітися на нецікавих циф­рах, знати все про матеріали. Але тепер, коли я став трохи старшим, я зрозумів, що архітектор — професія, яка поєднує в собі творчість і точність, відповідаль­ність і повну свободу.

Коли мій брат працює вдома, він зажди дуже зосереджений. Часом він може просто сидіти мовчки і дивитися у якісь креслення або тримати ручку над чис­тим аркушем паперу. Але я знаю, що у цей час в його голові народжується нове творіння — будинок, у якому житимуть люди, або буде магазин чи кафе. Брат ще молодий фахівець, тож часто він допомагає комусь досвідченішому або виконує невеличкі проекти. Але навіть у будь-якій роботі не може бути дрібниць — так завжди вчить мене брат. Бо уважність, відповідальність, уміння архітектора — це і зручність, і комфорт, і — що дуже важливо — безпека людей.

Мій брат має дуже красиві руки. Коли він пише або малює, вони ніби літа­ють над папером. Я із задоволенням стежу за його роботою. У його очах горить вогник, здається, він на сто відсотків захоплений своєю роботою. Як прекрасно, коли людина любить ті завдання, які виконує! Як прекрасно, що людина вкладає душу у свою працю.

Найбільше задоволення я дістаю, коли брат показує мені нові будівлі, сучас­ні проекти, опубліковані в архітекторських журналах чи в електронних виданнях. Тоді я по-справжньому дивуюсь. У людей виходить зробити твір мистецтва з бу­дівлі. Особливо вражає, коли простота і, як зараз кажуть, функціональність бу­динку поєднується 31 справжньою мистецькою ЦІННІСТЮ, красою у найвищому ро­зумінні цього слова.

Я навряд чи буду архітектором, як мій брат, бо хочу обрати іншу професію, але його приклад багато чого мене вчить: я сподіваюсь так само любити свою робо­ту, вкладати в неї власне натхнення і ставитись дуже відповідально до будь-якого завдання, як це робить мій брат.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 480 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz