ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

День народження дідуся (твір-розповідь із власного досвіду)

Цього року мій дідусь святкував ювілей — йому виповнилося сімдесят ро­ків. Усією родиною ми готувалися до свята. Найбільше нам хотілося привітати дідуся не так подарунками, як нашою увагою, зробити для нього щось, що по- справжньому його порадує.

Над головним подарунком ми думали дуже довго, бо всі прагнули зробити щось незвичайне. Колись мій дідусь служив на Північному флоті. Він багато розповідав про ці часи — вони дуже глибоко запали йому в душу. І про нелегку службу, і про радощі, про кумедні випадки, про неймовірну красу морської стихії. Скількн разів він оповідав нам про своїх друзів — людей, які розділили і найважче, і найкраще, що було в ті роки. Я просто обожнюю, коли дідусь розповідає про флот, а його то­вариші, яких я ніколи не бачив, викликають у мене захоплення й повагу. І от мій батько запропонував прекрасну ідею і взявся за підготовку подарунка, який мав стати сюрпризом для дідуся. Він зв’язався з його товаришами, які зараз мешкають в інших містах, багато з них залишилось жити на півночі Росії. Батько зателефону­вав двом найближчим дідусевим друзям і вмовив їх приїхати! Проте «вмовив» — тут неправильне слово, адже і самі вони дуже зраділи з такої нагоди. Уся родина взя­лася до приготувань. Дідусь, від якого до часу все приховували, навіть дивувався, чому з такою прискіпливістю планується святковий стіл, а батько навіть узяв відгу­ли на роботі на кілька днів, щоб зустріти дідусевих товаришів та допомогти по дому.

І ось свято настало! Мені бракує слів передати, як зрадів дідусь, побачивши гостей, тим більше мені бракує слів передати ту радість, яка охопила всіх нас. Свято насправді вдалося! Скільки спогадів, скільки історій лунало за святковим столом. Я слухав, відкривши рота. Я ніколи й не думав, що таке буває насправді. Неймовірно мужні, сильні люди, відповідальні й готові прийти на допомогу. І ба­гато смішного, кумедного, але й багато тяжкого. І все це посеред морської стихії, часом невблаганної, яка водночас просто чарує своєю величчю і красою.

Усе, що я почув і побачив цього дня, багато чого навчило мене, спонукало за­мислитись над власними поглядами на світ. «А чи зміг би я? А що б я зробив?» Такі питання постійно поставали переді мною. Найголовніше ж, я відчув, на­скільки прекрасно подарувати близькій людині свято. І щастя насправді не в ма­теріальному, а в людському спілкуванні, у дружбі, у піклуванні близьких людей.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 189 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz